2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم طب سنتی رفتم گفت پوست سیر بکن بدون اینکه بهش آسیب برسه؛چون اگه یکم از گوشتش بکنی باعث میشه بسوزه واژن بعد سیر شب تا صبح میزاری داخل واژن عفونت از بین میره؛من امتحان کردم جواب گرفتم.  

2731
منم طب سنتی رفتم گفت پوست سیر بکن بدون اینکه بهش آسیب برسه؛چون اگه یکم از گوشتش بکنی باعث میشه بسوزه ...

برای عفونت قارچی هم خوبه؟

بعدش چجوری دراومد؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
آره خودش میاد بیرون صبح که بری دستشویی ولی اگه میترسی میتونی یه نخ بهش وصل کنی بعد راحت بکشی بیرون😅 ...

من خیلی میترسم یعنی داخل رو زخمی نمیکنه؟

وقتی سیر پوست میگیرم پوست دست رو میبره.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738
آره خودش میاد بیرون صبح که بری دستشویی ولی اگه میترسی میتونی یه نخ بهش وصل کنی بعد راحت بکشی بیرون😅 ...

سلام ببخشید میپرسم ولی بعد از استفاده از سیر عفونت دفع میشه؟ 

وقتی داری گناه میکنی چرا همیشه چپ و راست رو نگاه میکنی؟ یک بار هم بالا رو نگاه کن