2733
2734

خواستگار دارم

یکی دیگه ازم خوشش اومده

من اینارو به طرفی ک باهاش تو رابطه ام گفتم 

بعد اخرش میدونید چی گف

من با کسی ک تو یه رابطم اگه بهش خواستگار بیاد یا یکی ازش خوشش اومده باشه ازش سرد میشم

رک گفتم بدونی

منم گفتم اهان ینی حالا ازم سرد میشی دیگه

فعلا منتظر جوابشم 

بد کردم مگه من اینجا 

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهش خواستگار میاد؟! براش خواستگار میاد!!!

برام خواستگار میاد

منم سنگ نیستم فقط یه عده از آدمهایی اومدن تو زندگیم ک همه احساساتمو کشتن و دیگه نسبت به کسی احساس خوبی ندارم 💔

کلا نبایدخواستگاروبهش میگفتی لزومی نداشت،این چیزا به مردابرمیخوره غیرتی میشن،منم قبل ازدواج باهمسرم دوست بودم میگفت خواستگارنبایدراه بدیدخونه وگرنه من میکشونمش پایین جلودرخونتون خفش میکنم😂😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
عجب خلیه،خوب هر دختری خواستگار داره دیگ ..سرد میشم و فلان دیگ چ صیغه ایه

اره خب این حرفش ینی چی حالا 

2738

بگو ولی انگار شما دنبال بخونه بودین که براتون جور شد.هر طور راحتی

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

اگه کسی ازت خوشش اومده یا بیرونی جایی ازت خواستگاری کرده تقصیر تو چیه..اصلا حرفش منطقی نیست. ..مگه میشه یه دختر خواستگار نداشته باشه 

اما اگه اجازه بدین که اون خواستگار بیاد خونتون و صحبت کنین حق داره ناراحت بشه خب

مگه میخوای هر دوشونو نگه داری؟  خب باید یکی رو انتخاب کنی  یا خواستگارت یا اونی که باهاش ...

ن کی میگه

من با اینی ک تو رابطم میخوام ازدواج کنم

تازشم یکی خواستگار گفته میاییم من گفتم ن و نمیان

اینارو به اون گفتم چنین گفت

بیخود کرده. چکارته که سرد بشه واست تکلیف تعیین میکنه😤😤 رو نده بگو برو بابا برو سرد شو. در ضمن تو ر ...

اخه عزیزم من فقط گفتم ک بدونه چون گفته بود حرف پنهون نکن

من با اینی ک تو رابطم میخوام ازدواج کنم 

اونو میخوام چیکار گفتن ک میاییم منم گفتم ن و نمیان

این چرا اینجوری گف

2706