2733
2734

دختره ،اخلاقش ازول تند بود بعدها باخودش حرف زد یه روزایی بوده که حتی‌ ‌کلن توعالم خودش بوده تواتاقش مونده ،ولی با قرص و اینچیزا بهتر شده ،الان هم همش لج میکنه باهمه با زنداداشاش قبلنا لج بوده الان میبینه اونا رو فش میده دعوا میندازه ،حالا الان حالش خوبه 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روان شناس اگر لازم باشه  ب روان پزشک  ارجاع میده

خب کجا کدوم بیمارستان 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

روانپزشک

تو میتونی ساعت ها بشینی و پشت سرمن حرف بزنی،خیال بافی کنی،قضاوتم کنی،بهم تهمت بزنی یا حتی فحش بدی،اما بهتره بدونی درست همون لحظه ای که تمام وجودت پراز کینه شده،شایدمن توی بهترین کافه شهر نشستم و دارم بستنی وانیلی میخورم با تزئین توت فرنگی!  امتحان کن....خوشمزس!   

مطب روان شناس 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
خب کجا کدوم بیمارستان 

اگر تهران هستید 

انیستیتو روان پزشکی ایران وابسته ب بیمارستان رسول اکرم صلوات الله علیه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
اگر تهران هستید  انیستیتو روان پزشکی ایران وابسته ب بیمارستان رسول اکرم صلوات الله علیه

بله تهرانیم اسم بیمارستان انستیتو روان پزشکی ؟؟

منم زیاد با خودم حرف میزنم یعنی مشکل دارم؟

نزن دیگه بعدا مشکل میشه وسواس فکری میشه

کدوم شهری خب؟ 

تهران

2706