2733
2734

دیشب خونه مادرشوهرم صحبت طلای اصل وبدل بودگفت محمدیباریه زنجیربهم دادبردم طلافروشی گفتن بدله.منم تعجب کردم گفتم محمدزنجیرطلا؟!محمدگفت نه زمانی که ماهنوزازدواج نکرده بودیمو مادرم میگه.حالا یهویادزنجیری که سرعقدبهش داده بودیم افتادم.میگم نکنه اونو مادرش فروخته و گولش زده که بدله؟ دارم منفجرمیشم👿😭😭 

بعدش به شوهرم گفتم راستی زنجیرت کو جواب درستی نداد.یادمه با فاکتورش بهش هدیه دادیم اما یادش نمیادکه فاکتورداشته.چکاربایدکنم حالا سوتفاهمه یا واقعا طلای هدیه رو داده به مامانش 

کمکم کنید چه سیاستی به خرج بدم تادعوا نشه و همه چیز برام روشن بشه اگه هی تکرارکنم زنجیرکو زنحیرکو ممکنه بهش بربخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا ب کنار

مگه ب مرد زنجیر طلا میدن🤔

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2738

مگ طلای اصل و بدل داریم؟؟؟😐 بنظر من ک یا طلا و بدل داریم 😁

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

عجب مادر پلیدی الله اکبر 

حتتتتمن قضیه رو روشن کن چون اون موفه ک مادرش رفته طلافروشی و به پسرش گفته ک زنجیر بدل هست پدر و مادر تو خیلی رفتن زیر سوال 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
2706