2733
2734
عنوان

احتمال بارداری کمککککک

147 بازدید | 16 پست

بچه ها احتمال بارداری دو روز بعد تموم شدن پریود هست؟😓😓😓

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بچه میخام😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢اصن جلوگیری نداشتم

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
سلام.  کلا بعد تموم شد پریود احتمال هست اما دیگه ن به این سرعت

توهم بارداری منو کشته دیگه😐😐

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
منم بچه میخام😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢اصن جلوگیری نداشتم

ان شاالله باردار میشی عزیزززززززم ب حق همین ماه های عزیز😍😍😘😘

2738
بله من شنیدم هست. یعنی مثلا رابطه تو 9 بوده و ا سپرم چون 48 و گاهی بسشتر ساعت زنده میمونه تو رحم.

قرص اورژانسی بخورم پس؟ 

من از پی..شاب میترسم اخه

قرص اورژانسی بخورم پس؟  من از پی..شاب میترسم اخه

اگه قصد بارداری نداری بخور

چون من که دکتر می رم بهم میگه پاک شدی یک شب درمیان رابطه داشته باشین.

پس یعنی اون تاریخ احتمالش هست

با اینکه کمه،اما هست...

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
اگه قصد بارداری نداری بخور چون من که دکتر می رم بهم میگه پاک شدی یک شب درمیان رابطه داشته باشین. پ ...

حتما میخورم فردا..والا من بچم هنوز کوچیکه اصلا اعصاب دوباره بچه رو ندارم.

ان شاالله باردار میشی عزیزززززززم ب حق همین ماه های عزیز😍😍😘😘

من قبل و روز بعد تخمک گذاری رابطه داشتم..نمیدونم چی بشه...ای خداااا تو رو خدا

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
ماها که دنبال بچه ایم و... نمیشیم😂😂 اینایی که نمی خوان راحت باردار میشن

دقیقنااااااا😅😅😅

2706