2737
2734

هرچی وسایلم رو جمع و جور میکنم تمومی نداره بخدا خسته شدم دیگه نمیدونم اولویت با کدوماس و باید چیکا کنم کلی چیزای ریز و درشت هست خیلی خسته کننده س

وسایل اشپزخونه جمع بشه راحته من اسباب کشی هام خیلی راحته کلن جمع کردن واسباب کشی ومرتب کردنم چهارتاپنج روز میشه البته بعضی وسایلام از کارتن درنیاوردم

نازنین زهراعشق یه دونه مامان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل ظرف و ظروفه کارتن بگیر همه رو روزنامه پیچ کن بذار داخل کارتن لباسارو بپیچ لای چادر یا ملافه لزرگ یا توی گونی که حمل و نقلشون آسون باشه رختخوابا رم توی رختخواب پیچ یا ملافه بزرگ یا توی چند تا چادر بزرگاهم که بسته بندی نمیخواد

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
2728
2738

من هفته قبل عید ظرف ۳ روز اسباب کشی کردم با بچه یکساله😥😥

اول از همه کل لوازم آشپزخونه رو جمع کردم و همه رفت تو کارتن 

بجز ظروف دم دستی و کتری و پلوپز

اینا یک روزه جمع شد

روز بعد اتاق خوابا از کمددیواریا شروع کردم تا تخت و رختخواب و حموم 

روز آخرهم فرش و یخچال و ماشین لباسشویی و ... و تراس و جاکفشی و راهرو و سرویس بهداشتی

هر چیزی که بدردت نمیخوره بده به نیازمندش

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
من هفته قبل عید ظرف ۳ روز اسباب کشی کردم با بچه یکساله😥😥 اول از همه کل لوازم آشپزخونه رو جمع کردم ...

منم بچم یکسال و نیمه خیلی اذیت میشه این چند روزه 

من کلی وسایل اضافی دارم ک پشیمونم از خریدشون با این خونه های کوچیک آپارتمانی این همه وسایل همش ضرره

منم بچم یکسال و نیمه خیلی اذیت میشه این چند روزه  من کلی وسایل اضافی دارم ک پشیمونم از خریدشون ...

منکه لوازم اصافی رو چتد وقت یکبار کنترل میکنم و اونایی که لازم ندارم میدم به کسی که بدردش میخوره

اینجوری خیلی خیلی مرتب میشه

سر فرصت تاپیک مینیمالیست شدن رو بخون

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2706