1421
1389
عنوان

کمبودعلف😔

217 بازدید | 12 پست

یه وختایی هست بدن کمبود ویتامینی چیزی داره.

من الان به شدت کمبود چمن وعلف حس میکنم😟

دوستدارم به چرم🐏🐏😳

توچمن بشینم وبو بکشم دراز بکشم وکمی استراحت تو دامن طبیعت🌿🍀🌱

ولی ..هیچ جا نرفتیم😕هیچ هیچ

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

سبزه عیدتونو  بو می کشیدید ... به از هیچی بود 😁

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
سبزه عیدتونو  بو می کشیدید ... به از هیچی بود 😁

باورت میشه شوهرم پرتش زد😐اخه ۱۳ جایی نرفتیم منم عین اینه دق جلوم بود روز ۱۴ شوهرم پرتش زد

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

علف گل و حشیش هم اعتیاد اور هستند

اینو هر شب تلوزیون پخش میکنه  

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم
1436
اخه نمیدونم با متنت یاد بع بعی افتادم 

😟هرچی به شوهرم گفتم کمبود علف دارم اهمیت نمیده

علف گل و حشیش هم اعتیاد اور هستند اینو هر شب تلوزیون پخش میکنه    

😱نگووو

شوهرم بفهمه اعتیاد دارم طلاقم میده😳

حالافردا خاهر زاده ش میخاد ببره خابگاه شهر دیگس.منم گفتم صبح زود راه بفتیم بریم فلان جا نیم ساعت فاصله داره هوایی عوض کنیم و۱۶ رو به در کنیم😟

میگه حسش ندارم

😱نگووو شوهرم بفهمه اعتیاد دارم طلاقم میده😳

بهش میگی علف میخوام شک میکنه خب  

یک لحظه پری شکلم یک لحظه پری خوانم             در آتش مشتاقی هم جمعم و هم شمعم          هم دودم و هم نورم هم جمع و پریشانم     چون شکر و چون شیرم با خود زنم و گیرم     طبعم چو جنون آرد زنجیر بجنبانم        نی خوبم و نی زشتم نی اینم و نی آنم    نی بنده نی آزادم نی موم نه پولادم     نی دل به کسی دادم نی دلبر ایشانمگر در شرم و خیرم از خود نه‌ام از غیرمآن سو که کشد آن کس ناچار چنان رانم

عزیزم پیش دکتر طب سنتی و‌مزاج اینا فکرکنم باید بری 

نمیدونم همینا که میگن طبع بلغمی داری یا سودا یا نمیدونم صفراوی 

شاید همچین چیزی داشته باشی

برای حل مشکلم صلوات میفرستین💚💗 از عمق دلت برایم دعایی کن شاید صدای تو برای خدا دل نشین تر باشد💔💗💚
1394
بهش میگی علف میخوام شک میکنه خب    

😯😭😭😭من موخام

عزیزم پیش دکتر طب سنتی و‌مزاج اینا فکرکنم باید بری  نمیدونم همینا که میگن طبع بلغمی داری یا سو ...

نه خاهر من بیماری ندارم😳فقط دلم برا بیرون لک زده اخه جایی نرفتیم