1711
1714
عنوان

کمبودعلف😔

219 بازدید | 12 پست

یه وختایی هست بدن کمبود ویتامینی چیزی داره.

من الان به شدت کمبود چمن وعلف حس میکنم😟

دوستدارم به چرم🐏🐏😳

توچمن بشینم وبو بکشم دراز بکشم وکمی استراحت تو دامن طبیعت🌿🍀🌱

ولی ..هیچ جا نرفتیم😕هیچ هیچ

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم

سبزه عیدتونو  بو می کشیدید ... به از هیچی بود 😁

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
سبزه عیدتونو  بو می کشیدید ... به از هیچی بود 😁

باورت میشه شوهرم پرتش زد😐اخه ۱۳ جایی نرفتیم منم عین اینه دق جلوم بود روز ۱۴ شوهرم پرتش زد

زیباترین حس دنیا مادریست😍هیچوقت فکرش نمیکردم یه نفر اینقدر دوستداشته باشم.وقتی بغلت میکنم روقلبم فشارت میدم آرامشی دارم که تجربه ش نکرده بودم به هیچ چیزی فکر نمیکنم ازبس اروم میشم عشق من آیهان جونم

دمنوش های لاغری بیز  رو با قیمت فقط ۱۶۹/۰۰۰  تومان  و قهوه های گانودرما رو باقیمت  ویژه 150.000 تومان   

میتونید از باروشاپ به راحتی تهیه کنید

1718
اخه نمیدونم با متنت یاد بع بعی افتادم 

😟هرچی به شوهرم گفتم کمبود علف دارم اهمیت نمیده

علف گل و حشیش هم اعتیاد اور هستند اینو هر شب تلوزیون پخش میکنه    

😱نگووو

شوهرم بفهمه اعتیاد دارم طلاقم میده😳

حالافردا خاهر زاده ش میخاد ببره خابگاه شهر دیگس.منم گفتم صبح زود راه بفتیم بریم فلان جا نیم ساعت فاصله داره هوایی عوض کنیم و۱۶ رو به در کنیم😟

میگه حسش ندارم

عزیزم پیش دکتر طب سنتی و‌مزاج اینا فکرکنم باید بری 

نمیدونم همینا که میگن طبع بلغمی داری یا سودا یا نمیدونم صفراوی 

شاید همچین چیزی داشته باشی

برای حل مشکلم صلوات میفرستین💚💗 از عمق دلت برایم دعایی کن شاید صدای تو برای خدا دل نشین تر باشد💔💗💚
1710
بهش میگی علف میخوام شک میکنه خب    

😯😭😭😭من موخام

عزیزم پیش دکتر طب سنتی و‌مزاج اینا فکرکنم باید بری  نمیدونم همینا که میگن طبع بلغمی داری یا سو ...

نه خاهر من بیماری ندارم😳فقط دلم برا بیرون لک زده اخه جایی نرفتیم