2726

من ٦ماه دارم پولامو جمـع ميكنم كرم پودر استي لادر بخـرم

داشتم وسـايل ارايشيامو مرتـب ميكردم دختر خالمم نشسته بود روبه روم

كرم پودر استي لأدر پمـپي نيـس 

درشو باز كرد انگشتشو كرد تو كرمپودرم😭

خودشم به شدت چشاش قارچ پوستي گرفته 

قبل اونم داشت پولاشو ميشمرد

ديگه عمـرا نميتونم ازون كرم پودر استفاده كنم😭

اعصابم خورده تو اين گروني اين همه پول كرم پودر دادم😭

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بفرست واسه من،،خودم استفاده میکنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

دستشو به چشمش زده بود؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

اون قسمتی ک انگشت کرد رو با دستمال پاک کن ب عمق 1 سانت

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀

چجوری دلت میاد600-700 هزار تومن پول کرم رو دم دست بذاری😐😐😐 اون جاش تو گاوصندوق هس

تو مملکتی ک به اسکیزوفرنی و توهم بگن طرف جن زدس و سراغ رمال ها برن مسلما رشدی صورت نمیگیره😀باشد ک رستگار باشید😁                                        دعا نویس اگ توانایی بهبود زندگی مردم رو داشت مسلما خودش باید فاقد هر گونه مشکل باشه😀
2706