2733
2734
عنوان

حسودی به زن داداااش

4188 بازدید | 88 پست

بچه هاااا داداش من نامزد کرده تیرماه عقدکنونشونه

من حس بد دارررم

اول اینکه دختره خیلییییی خوشگله

هم اینکه داداشم خیلی خوبه

از اوناست که نمیذاره زن دست به سیاه سفید بزنه

مجردی؟

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب اول اینکه مبارکش باشه بعد افتخار داره نه حسادت اینکه یه دختر زیبا زن داداشت میشه و داداشت مردی هست که یه دخترو خوشبخت کنه و خوب باهاش رفتار کنه

بزودی میرم قاطی متاهلااااا😅😅😅😅😅😅
2738

تو رو خدا اذیتشون نکن یه دختر با هزار امید میاد تو یه خونواده جدید همون طور که دوس داری با خودت رفتار کنن باهاشون رفتار کن خوب باش تا خوبی نصیبت بشه 

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
تو رو خدا اذیتشون نکن یه دختر با هزار امید میاد تو یه خونواده جدید همون طور که دوس داری با خودت رفتا ...

این حس حسادتو چی کنننننم

دوس نداشتم اینقد خوشگل خوشتیپ باشه

که شوهرم مثلا بگه چه خوشگله

نه متاهلم منووشوهرم تقریبا همسن هستیم هردو 25 26 هستیم ولی داداشم 26 زنش 19 میگن نکنه شوهرم بگه م ...

نه بابا،مهم اخلاقه زیادی حساس شدی، مگه کوچیکتر چه گلی به سرشه که بزرگتر نداره؟ اگه به این موضوع فکرکنی تله پاتی مغزت رو شوهرت هم اثرمیزاره،یعی کن بیشتر به خودت برسی وخودت از اون برتر نشون بده جلو شوهرت البته با رفتارت

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  
همه اینو بهم میگن ولی خداشاهده به جاری و خواهرشوهر اصلاااااا حسودی ندارم

برو به زن داداشت بگو کار خونه برا زنه ما بدمون میاد مرد کار کنه چون مردا تمیز کار نمیکنن 😜😀من به شخصه دوست ندارم مرد کار کنه چون فکر میکنم به دلم نمیشینه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
2706