2726

نمیدونم میشه یا نه ولی فکر کنم هضمش سنگین باشه

و نمیشه زیاد نگه داشت تو یخچال چون شیر داره خراب میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم همچنان میکس یه دونه برنجم بلدنیس قورت بده اوق میزنه😩😩😩

وای لنگه دختره منه که😢😢.ابجی نگرانم جویدن یادنگیره هیچوقت .این هفته یک سالش میشه اخه تاکی میکس .جویدن یادنگیره چه خاکی سرم کنم عوق زدنم شدمسیبت برام اه.دخترتم گفتی میکس میکردی اونم عوق میزدیامیدادبیرون غذاروازدهنش

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
وای لنگه دختره منه که😢😢.ابجی نگرانم جویدن یادنگیره هیچوقت .این هفته یک سالش میشه اخه تاکی میکس .جو ...

چندتا دندون داره دخترت؟

نه  عزیزم مگه میشه یادنگیره 

بچه ی من میکس شده فقط میخوره

بقیه رو پس میده میریزه بیرون

چندتا دندون داره دخترت؟ نه  عزیزم مگه میشه یادنگیره  بچه ی من میکس شده فقط میخوره بقیه ...

تونگران نیستی اونوقت که جویدن یادنگیره ؟دارم میمیرم ازاسترس .ازیک سالگی میگن بچه راحت بایدغذای سفره بخوره اونوقت این هیچی بلدنیست بخوره.نگفتی دخترت چرامیکس میخورداونم عوق میزدغذای خودتونویاکلاتف میکردبیرون ؟

پنج تادندونم داره.اخه به دندونم نیست که .خیلیادیدم تونی نی سایت بچشون ده ماهشه دندونم اصلانداره میگن غذای خودمون میخوره یک ساله هاحتی بادوتادندونم دیدم میگن غذای خودمون میخوره جدانمیپزیم اونوقت بچه من تخم مرغم حتی عوق میزنه

تونگران نیستی اونوقت که جویدن یادنگیره ؟دارم میمیرم ازاسترس .ازیک سالگی میگن بچه راحت بایدغذای سفره ...

نه نگران نیستم خب همه که مثل هم نیستن بالاخره که یاد میگیرن امکان نداره تا اخر عمرشون میکس بخورن ک!!

پسر من اگه غذای میکس نشده بریزم تو دهنش عوق میزنه و همه رو تف میکنه بیرون 

نه نگران نیستم خب همه که مثل هم نیستن بالاخره که یاد میگیرن امکان نداره تا اخر عمرشون میکس بخورن ک!! ...

مثل دختره منه اول عوق میزنه بعدمیندازه بیرون نمیدونم چراهمش نگرانم نکنه جویدن تاابدیادنگیره .شماهمون کاربرpispis سابق هستی که به دختربزرگش تاسه سالگی میکس میداد؟

مثل دختره منه اول عوق میزنه بعدمیندازه بیرون نمیدونم چراهمش نگرانم نکنه جویدن تاابدیادنگیره .شماهمون ...

نگران نباش عزیزم خودتو ازبین میبری اینجوری

اره من کاربر پیس پیسم ولی یه بچه دارم 11ماهشه پسره

نگران نباش عزیزم خودتو ازبین میبری اینجوری اره من کاربر پیس پیسم ولی یه بچه دارم 11ماهشه پسره

چی بگم دق کردم 😢فکرم خرابه شماروباکسی اشتباه گرفتم دوتابچه داشت یکیش یازده ماهه بودپسربوداون میگفت دختربزرگم تاسه سالگی میکس میخوردشماروبااون اشتباه گرفتم