2733
2734
عنوان

دزد 😢😢😢😔😔😔 + عکس

3185 بازدید | 44 پست

نیم ساعت پیش از بیرون اومدیم خونه ، شوهرم گفت شما رو ببرم بیرون یه گشتی بزنیم همش خونه ایم ، دخترمو پوشوندم رفتیم دور دور و بستنی و خوش گذشت کلا ولی وقتی برگشتیم شوهرم ماشینو دم خونه پارک کرد و چون عجله داشت بره سر قرار کاریش فقط بچه رو بغل کرد اومد بالا که برگرده برا همین وسایل هاش از جمله گوشی و مودمش تو ماشین گذاشت ، منم حواسم نبود وسایل هاش برنداشته آخه تا حالا سابقه نداشت بی احتیاطی کنه برا همین گفتم اول ناهار بخور بعد برو ، این تایم ده دقیقه طول نکشید که صدای دزدگیر ماشین اومد شیشه رو شکونده بودن و گوشی و داشبورد رو خالی کرده بودن از جمله شناسنامه همسرم و دخترم با دفترچه بیمه دخترمم برده بودن 😔😔😔😔

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
این کثافتا اخه شناسنامه به چدردتون میخوره  منم تو یک ثانیه کیف پولم گم شد  توش هیچی پول ...

واقعا به چه دردشون میخوره ؟!! نکنه میفروشن برا افغانی ها 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
از شیشه ماشین که شکستن 

اها اون. موقع واسم باز نشد عکس 

الان دیدم

خب به پلیس زنگ زدین!

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
2706