2737
2734

خانوما من تقریبا سه ساله ازدواج کردم ۳۷ سالمه، و یک دختر یک ساله دارم. اول بگم بعضی اخلاق های بد دارم موجب میشه اطرافیانم ناراحت بشن، اینا رو تو رابطه با خانواده خودم و افرادی که قبلا باهاشون در ارتباط بودم فهمیدم. شوهرم دانشجو دکتراست خودمم همچنین. ولی با وجود دخترم هیچ کاری نکردم و خیلی عصبی شدم شوهرم همش فکر کار خودش هست و با پشتکار عجیبی داره کارش رو انجام می ده که این هم منو حرص می ده، همش می گم مدرک هر دو مون یکی هست چرا من باید همش برای اون شرایط رو جور کنم تا اون تز بنویسه ولی من هیچ. 

شرایط مالی مون هم افتضاح هست حتی تغذیه خوبی نداریم و این روی من که شیر می دم خیلی اثر گذاشته. 

با وجود این شرایط یک موقع های که خیلی خسته میشم و نق می زنم شوهرم همش جوابم رو می ده که نمی تونی نگه داری چرا بچه زاییدی😥 وظیفه من نیست و ... بگم من به خاطر سنم بچه خواستم ولی شوهرم نمی خواست. یا کوچک ترین حرکتی کنم می گه خلق بچه رو خراب کردی باهاش درست رفتار کن. 

حالا بعد زایمان م تا حالا چند بار سر همین حرفا و کل کل کردن های من، منو کتک زده مثلا یه بار یه سیلی زد یا یه بار  گوشم رو کشید یا یه مشت می زنه😣 من خیلی خیلی ناراحت میشم و داد و بیداد می کنم ولی اون می گه من نزدم یه سیلی کتک حساب نمیشه از بس خودت کشش می دی و ... 

خیلی گنگم، واقعا نمی تونم این رفتار رو تحمل کنم از طرفی هم می ترسم الکی خودم رو لوس کردم و شرایط بقیه بدتر از منه. 

چکار کنم؟ 

چقدر بیشعکوره یعنی چی گوشت رو میکشه مگه بچه ای

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

عزیزم اگر رابطه زناشویی برات اهمیت داشت نباید بدون رضایت همسرت بچه دار میشدی. اگر بچه برات مهمه نه شوهر پس باید فقط به فکر خودت و بچت باشی

اگرم همسرت از شما فقط به عنوان پل موفقیت و بهره کشی استفاده میکنه پس عمرتو نباید باهاش هدر بدی.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بگم عزیزم زندگیا سخت شده حیفپ میاد دکترا هم دارید ولی انقد مشکلات سخته خب این کشور همینه ولی اشتباهتون همین بچه دار شدنتون بوده بنظر من من سنم خیلی کمتره که بخوام چیزی بگم تجربه ای هم ندارم امیدوارم دزست بشه 

be your best

حرفات اصلا منطقی نیست به نظرم اون داره بخاطر تو و بچت پشتکار نشون میده کجای این رفتار حرص خوردن داره.خوب بود اگه کاری نداشت یا از کار بیرون میشد؟توی دعوا اصلا نباید کش بدی اون مرده این چیزارو نمیفهمه زن باید همیشه کوتاه بیاد نه اینکه بگه مقصر منم ها,حرفی نگه که منجر بشه به کتک کاری.همه مردا کتک زدن رو بلدن وقتی زن دعوارو کش بده ولی خونسرد باشی نه کتک میزنتت نه چیزی.حتی بعدش خودشم پشیمون میشه از کارش

2738
واقعا  چکار کنم خانومی، کار خوب دارم ولش کنم

چطور دانشجوی دکترایی هستی که هیچ منبع درآمدی نداری. دکترا رو به چه هدفی گرفتی دوست من

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

خب عزیزم خودتون میگین شما بچه میخواستین واسه سنتون پس باید مسیولیتشو به عهده بگیرین . اصلا هم اشکال نداره یکم صبر کنیدتا دخترتون بزرگ شه بعد شما به درستون برسین . ولی این طرز فکر اشتباهه که سنم زیاده بچه میخوام لطفا به دومی فکر نکن . درضمن مادرشدن و زندگیه مشترک یعنی گذشت

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

عزیزم مستقل بشو تو هم مثل خاله منی بیچاره یه بچه نق نقو داره که هر روز مریضه و شوهرش میگه خودت خواستی بچه دار بشی خالم اینقد افسرده و مریض شده چقدر لاعر مردنی شده دلم براش کباب میشه تازه خالم کارمنده و ۵ میلیون حقوق میگیره و اون شوهرش حقوقش دو میلیونه ولی خالم نمیتونه یه هزاری به کسی کمک کنه همه کارت و حساب کتابش دست شوهرشه همه مشکل دارن وارد زندگی شدی باید صبوری کنی و برای ساختن زندگیت بجنگی شما ک دکترا خوندی چرا بیکاری؟برو سر کار لااقل دستت پیشش دراز نباشه

اول ک گفتی دانشجو دکترایید گفتم به به ولی اونجا ک گفتی کتک میزنه چرا اخه؟😕تو دلت گرفته ک از نظر پیشرفت تحصیلی ک داشتی نتونستی همسطحش کار و تلاش کنی ولی همسرت داره جلو میره، ببین منم وقتی فهمیدم باردارم یکمی ناراحت شدم البته ناشکر نیستم وای دوس داشتم کار کنم پول دربیارم ولی نشد و یکم دلخورم سراین قضیه، ولی تحمل کن میگذره بچت از اب و گل دربیاد میتونی ب تلاشت ادامه بدی، اوضاع مالی هم درست میشه ب امید خدا شوهرت پشتکار داره دکتراشو داره میگیره کمکش کن پیشرفت نه تا بتونه ی شغل خوب دست و پا کنه و ان شاالله وضع مالیتون رو ب راه بشه، ولی بش بگو ناراحتی ک بچه رو گردن تو می اندازه و میگه خودت خواستی، برای کتک زدناشم خیلی پارو دمش نذار بعضی مردا دستشون لقه اگرم زد حسابی باش سرسنگین باش ک از سردیت اذیت بشه واگر خواست باز بزنتت یاد سردیت بیفته منصرف بشه

عزیزم اگر رابطه زناشویی برات اهمیت داشت نباید بدون رضایت همسرت بچه دار میشدی. اگر بچه برات مهمه نه ش ...

عزیزم سن من به این حرفا قط نمی داد دیگه، باید بچه دار میشدم

من حس می کنم شوهرم نمی خواد از من عقب بیافته ولی اونم فکر می کنه من دارم حسودی می کنم. چون کاراش خیلی خوب پیش میره.

شما باید با یکی ازدواج میکردیکه حداقلهای زندگی رو فراهم کنه.اگه هم دکتر اینجوری میخواستی صبر کن تا دکتری رو بگیره.گرچه بعدشم ممکنه شرایط ایده آل بشه.

بهتره شوهرت یه کار پاره وقت داشته باشه 

ضمنا مردا تقریبا ۹۹ درصد اول خودشونو میبینن واین یه چیز غریزیه تو نرها☺☺☺

خوب کاریم کردی بچه دار شدی.سعی کن هم صبر داشته باشی هم خلاقیت برای پول دراوردن

منم این دورانو طی کردم ازفوق تا دکتری.ولی همسرم از اول کنار درسش حداقل دو تا کار پارت تایم داشت.خودمم شاغل بودم وشرایطو برا اون جور میکردم.ولی خوب قدردان بود نه ۱۰۰ درصد.ولی خودم راضی بودم

2706