2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو پیش دکتر گویا مددی. مطبش تو زرگریه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آدرسش کجاس؟شماچن وقته اقدام کردیدوباردارنشدید؟

من یک سال و نیمه اقدامم الان دو جلسه رفتم پیشش فقط خودم از ذخیره تخمدانی دادم و سونو داخلی و شوهرمم از اسپرم داد خوردیم ب تعطیلات عید گفت بعد عید بیا ادرسشم خیابون زند روبرو دانشکده مهندسی ساختمون یاس هست

برو پیش گویا مددی منم الان دارم میرم پیشش مریضای زیادی تو مطبش دیدم ک باردار شده بودن 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

برو پیش دکتر پور برفه ای کارش فوق العادست. من خودم افتادگی رحم داشتم رفتم پیشش عالی بود. قیمتاشم منصفانست آدرسش بلوار زند نبش صورتگر شماره مطبشم میذارم قبلش وقت بگیر سرش شلوغه 32340606

2706