2737
2734

دوستان کسی میدونه چند روز بعداز قطع قرص پریود میشیم؟ کسی تاحالا مصرف کرده؟ 

الان 4روزه قرص رو قطع کردم نه علائم پریودی دارم نه پریود میشم میترسم نکنه باردار باشم. جلوگیری هم با ک اندوم دارم

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
واس چی هست قرصش

پولیپ داشتم دکتر 20 تا نوشت که از روز 5 پریود شروع کنم 11ام تموم شد اما هنوز پریود نشدم دوره هامم 28 روزه اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پولیپ داشتم دکتر 20 تا نوشت که از روز 5 پریود شروع کنم 11ام تموم شد اما هنوز پریود نشدم دوره هامم 28 ...

جدی .منم پولیپ داشتم میشه ی کم از خودت بگی چند وقته ازدواح کردی بچه داری چند وقته اقدامی چند سالته پولیپت چند سانت بود ‌اخه من پنج ماهه پولیپمو عمل کردن دو ساله اقدامم بازم باردار نشدم البته بعد عمل دیگه دکتر نرفتم 

من  دوره هام 26 روزه بود ماهی که  این قرص رو خوردم شد 40 روزه.

جدی؟شما برای چی مصرف کردی و چه تعداد؟منم حدود 26 یا 28 روزه اس اگه اینهمه عقب بیفته سکته میکنم همش توعم بارداری دارم

جدی .منم پولیپ داشتم میشه ی کم از خودت بگی چند وقته ازدواح کردی بچه داری چند وقته اقدامی چند سالته پ ...

من توسال سوم ازدواجمم پولیپم 1.5 سانته بچه ندارم و اقدامم نیستم چون بچه نمیخوام. 27سالمه.دکتر این قرصو داد گفت شاید پولیپو رفع کنه. من توهم بارداری داره دیوونم میکنه پریودم عقب بیفته واقعا استرس میفته به جونم چون اصلا بچه نمیخوام

من توسال سوم ازدواجمم پولیپم 1.5 سانته بچه ندارم و اقدامم نیستم چون بچه نمیخوام. 27سالمه.دکتر این قر ...

چرا عزیزم .ولی من میخام و نمیشه منم پدلیپم ۱/۵ سانت بود و گفت باید عمل کنی ولی هنوز باردلر نشدم خیلی غصه میخورم 

2738
چرا عزیزم .ولی من میخام و نمیشه منم پدلیپم ۱/۵ سانت بود و گفت باید عمل کنی ولی هنوز باردلر نشدم خیلی ...

کلا منو همسرم بچه نمیخوایم، مال منم 1.5 سانته اما دکترم گفت اکثراوقات مانعی برای بارداری نیست. عزیزم ایشالا هرچی خیره برات پیشربیاد و صاحب بچه سالم بشی. برای منم دعا کن پریود بشم و مشکلم رفع بشه

جدی .منم پولیپ داشتم میشه ی کم از خودت بگی چند وقته ازدواح کردی بچه داری چند وقته اقدامی چند سالته پ ...

سلام عزیزم منم پولیپ داشتم عمل کردم بعدش باردار شدم برای بارداری دوم دوباره پولیپ درآورده بودم بازم عمل کردم این دفعه دکتر برام قرص مجسترول یا همون مژسترول نوشت ، خواستم ببینم باردار شدی

2706