2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم دلخورم

293 بازدید | 13 پست

سر یه موضوع از مادر شوهرم دلخورم البته به دخترش گفتم و اون هم حق رو به من داد ولی الان 3 روزه نرفتم خونشون که طبقه پایین . شوهرم میره من نرفتم نمیدونم کارم درسته یا نه

من به خدا و معجزه اش ایمان دارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر از کسی  دلخوریم ؛  یا  ب خودش بگیم   یا  اگر ب هر دلیلی  شرایط ش فراهم نیست ک از خود طرف گلگی کنیم  ؛  حرف رو ب شخص سوم  منتقل نکنیم !!!

وجهه خودمون از بین میره

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من یکساله فقط رفتم تو حیاطشون یه سلام علیک کردمو اومدم خونه

خانواده شوهرم من خیلی بی فرهنگن

برادرشوهرامو خواهرشوهرام جاریام همشون باهام بدن بدون دلیل باهام قهرن. از بس حسودن

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

اگه خانواده شوهرت خوبن سرمسائل کوچیک رابطتتو راب نکن و قدرشونو بدون

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

برو مستقیم راحت چکشی بگو فلان کاریارفتارت ناراحتم کرد

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2738

اخه خیلی باهاما رو دروایسی داریم نمیتونم به خودش  بگم . خوبن خانواده همسرم ولی شوهر من کار اشتباهی رو انجام میده مادرش حمایتش میکنم و من ناراحتم . امیدوارم از این خونه بریم راحت بشم

راه بازگشت بزار،،حتی اگه اون مقصره حالا یکدفعه هم موضع عوض نکنی بری ماچ بازی،،

یعنی امروز برم خونشون ؟ من خیلی با نشاطم برم ساکت بشینم خوبه؟