2733
2739

سلام

کاربر سابق menهستم،تاپیک قدیمم هست که لینکش رو پایین گذاشتم:

کارشناس الکترونیک و تعمیرکار سخت افزار هستم و البته عاشق تعمیرات تو شاخه تلفن همراه!

برای استفاده از قطعات، و یا تعویض اونها، نیاز به برد های مشابه هست که قطعات از روی اونها برداشته و جایگزین بشه.

هر  گوشی دارید که بدردتون نمیخوره ، خاموش، شکسته، و... مدلشو بفرمایید و یا عکس گوشی و وضعیت گوشی رو برام بفرستید تا ازتون خریداری بشه یا با محصولاتی که توی کانال تلگراامم به آدرس O2SHOMAL@ و برای فروش هست، معاوضه و ارسال بشه.

سامسونگ

نوکیا

موتورولا

هوآوی

https://www.ninisite.com/discussion/topic/223281/خــرید-گوشی-های-موبایل-معیوب-و-از-کار-افتاده-و-قدیمی-

لطفا عکس گوشی رو برام به شماره زیر تلگراام بفرمایید و مدل گوشی ذکر بشه.

سپاس

0933

320

1212

یا آی دی تلگراام

Irooni_men

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ٧ تا دارم 

سلام

اگر برای فروش هست، عکس هاش رو محبت بفرمایید.

سپاس

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2728
يك ايفون ٦ يك سامسونگ e7 يك سامسونگ a5 يك سامسونگ كه شبيه دوربينه يك سوني z يك htc  يك اي ...

البته ايپد نميفروشم چون الان خيلي گرون شده ميخوام بدم تعمير كنن تاچش خراب شده

قضاوت فقط کار خداست...
اره ی عالمه دارم..قدیمی البته برا همسرم 

سلام

قبل هر چیزی بابت امضاتون صلوات فرستادم...
اگر برای فروش هست، عکس هاش رو محبت بفرمایید

2738
البته ايپد نميفروشم چون الان خيلي گرون شده ميخوام بدم تعمير كنن تاچش خراب شده

مشکلی نداره

ممنونم

عکساشون رو میتونید تلگراام بفرستید که ان شالله خریداری بشه

گوشی ساده دکمه ای ندارید؟

چرا  الان بيمارستانم رفتم خونه ميفرستم

ممنونم بزرگوار

ان شالله خیره،خدا بهتون سلامتی بده