2737
2734

دوستان من همه سایت های تشخیص جنسیت و نگاه کردم هیچ کدوم معتبر نبودن. میخواستم بدونم راهی هس بشه جنسیتو زودتر فهمید؟؟ ..  

ازمایش خون که اینجامیگفتن هزینشم۳تومنه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه سونو گرافی رفتنی دستگاه سونو رو رو سمت راست شکم بذارن به احتمال زیاد پسره دقیقش نمیشه گفت

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2728

عزیزم من چن روز پیش یه کلیپ تو صفحه اینستای یه پزشک زنان دیدم که به یه نوزاد لباس دخترونه پوشانده بودن بدم گفت دلیلش اینه که تو همه سونو ها گفتن دختر و نینی مون لباس پسرانه نداره حالا که سونوگرافی هم اینقدر دقیق نیست که صد در صدی باشه بقیه روزا فقط و فقط فان و الکین

2738
اگه سونو گرافی رفتنی دستگاه سونو رو رو سمت راست شکم بذارن به احتمال زیاد پسره دقیقش نمیشه گفت

واسه من وسط شکمم مایل به چپ بود ولی خب تو همین سایت خیلیا گفتنه بودن به این که کدوم طرفه ربطی نداره

اقا هییییچ راهی نداره ، من خودم همه میگفتن بچت پسره اما تو غربالگری اول دکتر گفت به احتمال ۷۰ درصد دختر و تو سونو ۱۸هفته هم گفت صد درصد دختره ... با اینکه همه خواب پسر دیده بودن و میگفتن حالتات به بچه پسر شبیه...