2726
عنوان

خودآزاریی دارین؟😬😬😬

292 بازدید | 34 پست

سلام بچه هاچرامن اینجوری ام هرچی میخرم میام خونه میگم گرون خریدم؟کاش اونومیگرفتم کاش اون رنگ ومیخریدم😣یامیگم کاش اون حرف ونمیزدم کاش فلان کارونمیکردم.۳ساعت میشینم فکرمیکنم چی شدمن چی گفتم فلانی چی گفت کاش من جوابشومیدادم یاکاش نمیدادم خودآزاریی دارم فک کنم؟😑

امروزرفتم میخواستم پارچه نخی بخرم مانتوبدوزم هیج جاخوشگل نداشتن یجایی رفتیم خانمه گفت شانتون نخی داریم ولی چنتارنگ بیشترنداشت سبزوکرم وآبی کاربنی وآبی اسمونی وقرمز.

گفتم مامان چ رنگی بگیرم گفت کاربنی گفتم مانتوجین تازه خریدم اونم ابیه ک.اسمونی بهترنیست یاقرمز؟🤔همینجوری داشتم فک میکردم مامانم فوری میگه خانم همین اسمونی وبده😤گفتم مامان صبرکن قرمزبهترنیست یارنگای دیگه؟میگه نه نه ولش کن داره برش میزنه درصورتیه ک هنوزبرش نداد.اون موقع خوشحال بودم گفتم خوبه اومدم خونه کاردمیزدی خونم درنمیومد😒😒میگم کاش ابی میگرفتم یاسبزیشمی😣این خیلی روشنه کثیف میشه مامانم همیشه عجله داره.خودمم ک همیشه درگیرم😭😭😭😭چیکارکنم خیلی حساسم😬😬😬

خخخ خوبی عزیزم نیستی زیاد 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا ودقیقا ودقیقا منم همینطور👍👍👍👍

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

😆وای مث منی دو دل و وسواسی

مامانمو کلافه میکنم وقت خرید

میگه همو با دوستات برو

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

منم یمدت داشتم زیاد حساس نشو و سعی کن خودت تصمیم بگیری 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

نه اتفاقا رنگش روشنه خوبه که خب باز بعدا یه سبز هم بگیر..منم اتفاقا مثه توام خیلی توخرید وسواس دارم خودم کلافه میشم ..متری چندگرفتی؟ خودت میدوزی؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

منم همينطورم. تازه در ارتباط با آدما بدترم با هر كى حرف بزنم بعدش كه ميام خونه تا چندين روز و چندين هفته همش فكر ميكنم كاش اينو گفته بودم كاش اونو نگفته بودم كاش اون كارو نكرده بودم. واى ديوونه ميشم از بس فكر ميكنم الكى

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏
واااای خیلی بده خیلی بدم میادازاین اخلاقم😣😣😣

شایدیه جوروسواس فکریه 

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
 سلام عاطی جووون 😍😍😍😍ممنون عزیزم توخوبی عشقم؟میام گاهی فقط میخونم میرم😃سال نوتم مبارک😚😚

ای جووون نیستی اخه مث قبل 

سال نو ت هم مبارک سال خوبی باشه برات❤❤❤😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706