2726
عنوان

خانوما یه دقه تشریف بیارید👣🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 7098 بازدید | 151 پست
نه والا  بخوام یاد بگیرم نت پره از کیلیپ اموزش و عکس های نتی درست نمیگم؟؟؟ فقط میخوام بدونم ...

والا از بس میان میپرسن بعد میفهمی مشتری نبوده خب منم وقت ندارم به همه توضیح بدم که درسته؟

اگر کسی واقعا بخواد چون پولشو میده خب موظفم توضیح بدم بهش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دنبالش بودم اتفاقا 

میشهلینک کانالتونو بدید 

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️
شما داری یاد میگیری یا مشتری ای؟☺

خخخخخخخخخخخ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خیلی باحال بود خب اونم احتمالا ب چشم شغل خانگی دیده بیچاره

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
خخخخخخخخخخخ😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خیلی باحال بود خب اونم احتمالا ب چشم شغ ...

😀آخه ظاهرش ساده اس هرکی میبینه فک میکنه درست کردنش آسونه میخواد سریع با چندتا سوال یاد بگیره

😀آخه ظاهرش ساده اس هرکی میبینه فک میکنه درست کردنش آسونه میخواد سریع با چندتا سوال یاد بگیره

آره میفهمم 😍خیلی عالیه موفق باشی  😍😚

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2706