2737
2739
عنوان

خواستگار+جواب منفی

3118 بازدید | 106 پست

بچها من 28 سالمه

و اصلا خواستگار نداشتم. حتی یدونه

نمدونم چرا

یدفعه تو این سی چهل روز گذشته دوتا خواستگار جدی داشتم 

یکیشون از نظر خانواده من کاملا اوکی بود و موافق بودن

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد امشب با خودم گفتم اصلا اون چقد خاهانه؟ 

ایتم بگم ک بخاطر من دوبار از ی شهر ذیگ اومده و حرف زدیم

ولی چهرش... 

امشب گفتم بهش میگم نه. ببینم چقد خواهانه؟ چقد حاضره اصرار کنه؟ 

بهش گفتم تو ت. ل. گرام

خیلی محترمانه گف ب نظرتون احترام میذارم. ممنونم برام وقت و حوصله گذاشتید. 

منم موندم. حتی نپرسید چرا!!! 

همه چی مهمه 

ترس از مجرد موندن = ازدواج بد 

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
بعد امشب با خودم گفتم اصلا اون چقد خاهانه؟  ایتم بگم ک بخاطر من دوبار از ی شهر ذیگ اومده و حرف ...

به نظرت کار مهمی کرده برای آشنایی ازدواجش اومده ؟!!!!!!!!!! وظیفه بوده برای خودش

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

الان حس خیلی بدی دارم

هم اینکه مامانم خفم میکنه بدون مشورت گفتم نه! (البته ک در حد چشم غرس نه بیشتر خخخخخ) 

ولی قسمت مهم اینش ک نگرانم! 

میترسم بعدها پشیمون بشم..... 

اخه 28 سالمه و تا ماه پیش یدونه خاستگارم نداشتم. حتی یدونهها. 

2706