2726
عنوان

راهنمایی راجع به کرم پودر لورال

125 بازدید | 13 پست

توی دیجی کالا زده ۱۰۸ تومن.لورال اینفالیبل.مادر من الان کاناداهستن.میگه اونجا ۱۷ دلاره حدودن.یعنی میشه ۱۷۰ تومن به پول ما.

چرا اینجوریه؟مگه با احتساب پول گمرک نباید اونی که توی ایران به فروش میره گرونتر باشه؟

یعنی اینی که تو ایرانه تقلبیه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

چون کلی میخرنش و اینکه سایت ها ی سری جنس هارو دوره ای آف میزنن براشون ارزون تر هست.

از سایت موتنرو خرید کن لوازم آرایش هارو،یا سایت خانومی،دیجی کالا یسری فروشنده اضافه کرده ک جنساشون خیلی فیک هستند.

خب شاید اونو موقعی خریدن که دلار ارزونتر بوده فقط از رو قیمت نمیشه گفت

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون کلی میخرنش و اینکه سایت ها ی سری جنس هارو دوره ای آف میزنن براشون ارزون تر هست. از سایت موتنرو ...

این سایت موتن رو اصله جنساش؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
من چند سری لورال از دیجی سفارش دادم و اصلا تفاوتی ندیدم با کرم‌پودرهای قبلیم اصل شک‌نکن

پس چطور اینی که تو ایرانه انقدر ارزونتره؟

خب شاید اونو موقعی خریدن که دلار ارزونتر بوده فقط از رو قیمت نمیشه گفت

اینجا که خودت میدونی هیچکس نمیاد قیمت قبل رو بده😕

این سایت موتن رو اصله جنساش؟

اره من از موتنرو و خانمی میخرم،نمایندگی ی سری برند رو دارن و آف های خیلی خوبیم دارن فقطم لوازم میکاپ میفروشن.برو سایتش و اینستاگرامش ام کامنت هارو بخون مطمئن شو بعد خرید کن

موتن رو چک کردم لورال ناموجوده

اینجا که خودت میدونی هیچکس نمیاد قیمت قبل رو بده😕

چرا خب یسریا سیاست کاری شون اینطوریه

با قیمت ارزی که خریدن میفروشن

یا مثلا تو اف خریدن 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
پس چطور اینی که تو ایرانه انقدر ارزونتره؟

اون کجا دیده؟کدوم فروشگاه خرده ؟،عمده؟اینترنی؟دیجی کالا فروشگاه خیلی بزرگ و معتبریه خرید عمده داره از شرکت و مداوم‌ صدردصد تفاوتی بین خرید عمده و جزی وجود داره

اون کجا دیده؟کدوم فروشگاه خرده ؟،عمده؟اینترنی؟دیجی کالا فروشگاه خیلی بزرگ و معتبریه خرید عمده داره ا ...

فروشگاهBay کانادا خیلی معتبر والبته گرونه

تاپیک های من بخون ارایشین.امکان نداره من محصول فیک تشخیص ندم‌‌ من میگم راحت خرید کن چون خودم چندسری گرفتم ازهمین کرم پودر ولی فقط و فقط توقسمت انتخاب فروسگوه دقت کن که فروسنده خوده دیجی کالا باشه.چون بقیقه فروشندها خوب نیستن