2726

سلام عزیزان شبتون بخیر.اینو امروز خریدم بلندشو میخواستم که تموم کرده بود .البته رنگش سورمه ایه تو عکس کمی متفاوت افتاده.شلوار جین ستش رو دارم.کفش کتونی ام هم سفیدشو دارم هم مشکی.با چه مانتو و روسری ست کنم بنظرتون؟

یه تونیک مشکی دارم که چون جذبه شوهرم نمیذاره☹

طوسی ست کن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رو مانتو نپوشی توروخدا

همون تونیکای جذب واسه زیرش خوبه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ینی اینو بپوشی رو مانتو؟ ب نظرم تو ی دورهمی با ی تیشرت سفید بپوشش با مانتو فک نکنم جالب شه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
ینی اینو بپوشی رو مانتو؟ ب نظرم تو ی دورهمی با ی تیشرت سفید بپوشش با مانتو فک نکنم جالب شه

من آخه تو شهر غریبم اصلا دور همی نمیرم

آخه دیدم بیرون رو مانتو اسپرت میپوشیدن که😢

خواهرم واسه عید نمونه همینو خرید زیرش یه تی شرت سفید میپوشه با یه روسری زرد جوجه ای لیمویی .... خیلی ...

تیشرت سفید خیلی خوبه ولی آخه کجا این ترکیبو بپوشم

غیر خیابون هیچ جا نمیرم☹

2706