2733
2734

هر کیو میبینم واسه مشکلات زندگیش دنبال راهه و وقتی هم راهشو پیدا کرد اونو انجام میده و نتیجه میگیره.ولی من چی ؟موهام کم پشته، جوش دارم کم حافظه ام و......بعضی موقع ها میام که حلش کنم اولا دنبال اسونترین وموثرترین راهم و همون راه اسون رو هم پیگیری نمیکنم اینقدر خوشم میاد از ادمای با اراده که با تلاششون ناممکن ها رو هم ممکن میکنن واسه خودشون.چکار کنم اونطوری شم.خواهش میکنم راهنماییم کنید از خودم خسته شدم 

اگه پوستت خشکه تاپیکم بخون

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما غلبه سردی داری اونم شدیییییید.از طریق طب سنتی اقدام کن هم اراده ات قوی میشه هم مشکلات پوست و موت ...

وااای چه جالب..یعنی طبعم سرده؟؟باید طبعمو گرم کنم..هیچ وقت از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم.شما خودت تجربشو داشتی؟

2738
از اینکه واسه حل مشکلام اراده کافی رو ندارم

والامنم تنبلیم میاد،،شماوقتشوداری فقط اراده نداری؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
وااای چه جالب..یعنی طبعم سرده؟؟باید طبعمو گرم کنم..هیچ وقت از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم.شما خودت ...

شاید طبعت گرمه فقط سردی غلبه کرده،تشخیص مزاج برا ما سخته،بحث تخصصیه.من افکار منفی و غم غصه بیخود زیاد داشتم،گفتن از غلبه سردی مغز هست،هی ذکر میگم و عطر گل سرخ بو میکنم و اسپند زیاد دود میکنم،خییییلیییی کم شده افکار منفی.

آره دقیقا

شایدمشکلی توزندگیت هس که دلت نمیخواد بخودت برسی اگه اینطورنیس که برای خودت خرج کن وبرنامه ریزی کن یه تایم ازروزو به خودت اختصاص بده یکی دوهفته سراون ساعت آرایش بکن حموم برو به موهات برس فک کنم کارسازه

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔