2737
2734
عنوان

گرسنگی زیاد در بارداری و اضافه وزن

280 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها من در اواسط هفته ۱۱ بارداری هستم

خیلی گرسنم میشه و به خاطره استراحت مطلقی هم که شدم نتونستم زیاد تحرک داشته باشم دارم چاق میشم خیلی هم بد حالا باید با دکترم صحبت کنم تا در مورد وزنم چاره ای پیدا کنیم چون من قبل بارداری هم اضافه وزنم داشتم حدود۶۸ بودم که به۶۵ رسوندم ولی بعدش دیگه باردار شدم حالا خدا میدونه چند شدم بیاین بگید چطوری این گرسنگی رو مهار کنم

بعد یه مساله دیگه هم هست قند ام هست قبل بارداری ۹۷ بود الان نمیدونم چیا رو باید رعایت کنم تا مشکلی پیش نیاد ممنونتون میشم راهنماییم کنید❤💋

گلم 65 ک زیاد نیس ویار نداری؟؟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من استراحت مطلق نبودم‌ولی خیلی خوش اشتها شده بودم‌درحدی که اخرا نصف شب پامیشدم غذا میخوردم ولی وزن‌من‌هرچی بود بچه بود خودم‌چاق‌نشدم فقط شکمم بود شصتو سه‌کیلو شدم‌اخر بارداری ک الان باز ب پنجاهو‌یک‌برگشتم قند‌منم نودو هشت بود ک رعایتم‌نکردم😁چون‌تو همین‌رنج موند فقط بچه ای ک مادرش قند‌داره باید دکتر حواسش باشه دنیا اومد افت شدید قند‌میگیره من تو اناق عملم باز‌گفتم‌ک قند دارم

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
نسبت به قدم زیاده من قدم ۱۶۳ هست و حداقل باید ۵۷ باشم.چرا دارم ولی حالتش با ضعف و حالت تهوع میاد

گلم من 62 بودم با قد 163 بعد باردار شدم بعد همونجا 6 کیلو کم کردم بعد 11 کیلو اضافه کردم قندمم اصلا بالا نرف الان نخور ولی سه ماهه دوم و سوم خیلی مهمه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
من استراحت مطلق نبودم‌ولی خیلی خوش اشتها شده بودم‌درحدی که اخرا نصف شب پامیشدم غذا میخوردم ولی وزن‌م ...

جدی میگی؟؟ببین من چاقیم تو پایین تنم هست بیشتر کلا ران هام و ... و سینه هامم کمی چاق میشه الانم بیشتر شکممه که گنده شدههه آخه خیلی زودهههه😭😭😭

خداکنه منم وزنم برگردهه میترسم خیلی زیاد الان اعتماد بنفسم اومده پایین  برای لباسای بیرون و اینکه با شلوارام مشکل دارممم زیادد😭😭حتی با شلوار بارداری🤦‍♀️🤦‍♀️

2738
گلم من 62 بودم با قد 163 بعد باردار شدم بعد همونجا 6 کیلو کم کردم بعد 11 کیلو اضافه کردم قندمم اصلا ...

نمیتونم نخورمم آخهه حالم بد میشههه نمیتونم بخوابم فشارم میوفتههه😭😭😭

جدی میگی؟؟ببین من چاقیم تو پایین تنم هست بیشتر کلا ران هام و ... و سینه هامم کمی چاق میشه الانم بیشت ...

ببین هرچیم بشی گذریه داری‌مامان‌میشی دیگه بارداری هرکس ی سری مشکلات داره ایشاالله نی نی‌دنیا اومد خودتو‌میسازی باز

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
ببین هرچیم بشی گذریه داری‌مامان‌میشی دیگه بارداری هرکس ی سری مشکلات داره ایشاالله نی نی‌دنیا اومد خو ...

خیلی ناراحتم دست خودم نیست فکر نمیکردم انقدر سختی داشته دارم😭

خیلی ناراحتم دست خودم نیست فکر نمیکردم انقدر سختی داشته دارم😭

چرا استراحت مطلقی؟

تو هفته ۵ لکه بینی داشتم

خوب این‌گذریه بچه جاش سفت شه دیگه میتونی پاشی

خوب این‌گذریه بچه جاش سفت شه دیگه میتونی پاشی

هفته ۸ ام رفتم سونو اوکی بود و دکتر گذاشته فقط کارای سبک فقط انجام بدم چون رحمم کوتاه و خم هست

یبارم مهمون داشتم یکم فشار آوردم یه لکه ازم اومد دوباره ۳روز خوابیدم تو جام😭😭واسه همین نمیتونم روی تحرکم حساب کنم کمر درد هم که نگم برات

2706