2726

ميـشه برا نفسمون خيلي دعا كنين كه به سلامتي به دنيا بياد؟؟

روزاي خيلي سختي رو داريم ميگذرونيم باهم

از ديروز كمتر تكون ميخوره خيلي نگرانشم

به فاميلامونم ديروز گفتيم بارداريمو😢

توروخدا برامون خيلي دعا كنين اين روزا به سلامتي تموم شه 

اميد زندگيمون بياد بغـلمون

خـيلي منـتظرت بوديمو هسـتيم كـُنجدم❤️

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

چیزای شیرین بخور،،اگه دیابت نداری،،،وای نفس بیا دیگه مامانت داره نفسمون رو میگیره😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اااوه...کنجد من اخرین بار دیدمت منتطر بودی.امصاتم تو همین مایه ها بود.‌مبارکه♥️

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2728

نگران نباش .. ب سلامتی این دوران هم تموم مییشه .. پسره،؟؟

پسرا تنبل ترن تو تکون خوردن . مایعات بخوور دراز بکش تکون میخوره

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

چند ماهته؟

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اااوه...کنجد من اخرین بار دیدمت منتطر بودی.امصاتم تو همین مایه ها بود.‌مبارکه♥️

الان بعد مدت ها انتظار يه نفس دارم تو دلم

ميشه براش دعا كنين مهربون؟؟

نگران نباش .. ب سلامتی این دوران هم تموم مییشه .. پسره،؟؟ پسرا تنبل ترن تو تکون خوردن . مایعات بخوو ...

مگه الان جای تو شب نیست؟ چرا بیداری؟

نگران نباش .. ب سلامتی این دوران هم تموم مییشه .. پسره،؟؟ پسرا تنبل ترن تو تکون خوردن . مایعات بخوو ...

كمتر تكون ميخوره نگرانم ميكنه 

ديروز قندم افتاد حالم به شدت بد شد

از ديروز داره اذيت ميكنه 

كمتر سفت ميشه 

زير دلمم تير ميكشه

مگه الان جای تو شب نیست؟ چرا بیداری؟

زاغ سیای منو چوب میزنی؟😂😂😂😂نههه اینجا ساعت ۵ و ۱۰ دقیقه بعداز ظهره عزیزم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2706