2737
2739

یه ابمیوه  مبخام که بشه خورد واز طرفی رو.زردی تاثیر نداره 

بدنم مایعات لازم داره 

چه غذاها ومیوه وابیموه هایی خوبه ؟

اول اینکه میوه های قرمز رنگ نفاخ هستن اکثرا. اونارو نخور.

بعدش برای حفظ مایعات بدنت عرق کاسنی بخور عالیه.

اش ماست هم میتونی بخوری ک طبعش سرده.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

طبع گرم نباشه خوبه

لیمو شیرین و پرتقال آب بگیر

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پرتقال ولیمو شیرین چی  ابمیوه مصنوعی بده؟

پرتقال ،چای،نسکافه،کاپوچینو ،زردیش چنده ؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
شنیدم میوه زرد رو.زردی تاثیر میزاره یااشتباهه؟

گرمی نخور مثل موز و آجیل فقط سردی ماست خاکشیر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738
پرتقال ولیمو شیرین چی  ابمیوه مصنوعی بده؟

پرتقال و لیمو هم خوبن.

بعضیا ممکنه نفخ کنن. اگه اذیت نمیشی بخور اشکال نداره.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
زردیش 17بود الان کمی اومده پایین 

بستری کردی بالاست چند روزه اشه؟

ده روزشه زود بدنیا اومد ونارسه 

خوب میشه منم دخترم دو روز بستری شد دو روزه اومدم خونه

2706