2737
2734

صد درصد دولتی

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باپسرم همسنه

من میزارمش دولتی خوب...خودم به درساش میرسم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2731

دولتی گلم نمیدونم راسته یا دروغ ولی میگن غیر انتفاعی چیزی یاد نمیدن و فقط با پول به بچه نمره میدن

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

بزار بره دولتی،اون طوری انگار از بچه توقع زیادی داری 

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈
چرا

چون دولتی واقعا مدرسه و دبیرای عالی داره غیر انتفاعی خودم کار کردم نمیگم همه ولی اکثرا پول ک مهم براشون و دبیرای کم تجربه داره ولی همشون نه 

✔قلب من این چنین آسان نمیلرزید                               عشقت اما به غم هایش نمی ارزید                             دنیا را بردی همراهت به نابودی                                   دنیا غم شد مگر تو چند نفر بودی ⚠⚠⚠⚠       

غیر انتفاعی مال کنکور و دبیرستانه بابا

البته اگه از اولیای مدرسه احترام و توجه بیشتر میخوای غیرانتفاعی خوبه ولی حروم کردن پوله

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!
2738

من خودم آزادی های مدرسه غیر انتفاعی و خیلی دوست داشتم. هیچ وقت مقنعه سرمون نبود همیشه شلوار جین میپوشیدیم و لاک میزدیم و ابرو ور میداشتیم 😄😁 ولی خب اینکه پسره سنش هم کمه

من زنم و به همان اندازه  از هوا سهم می برم که ریه های تو...میدانی؟درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی. قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم!!!

من دختر بزرگم غیرانتفاعی میره،هشت نفر هستن تو کلاس و معلمشون واقعا براشون وقت میذاره،میگه چون تعداد کمه تک به تک باهاشون کار میکنم از پیش دبستانی هم غیر انتفاعی بود الان دومه.من که خیلی راضیم.پدر و مادر تک تک بچه ها رو هم میشناسیم،خدا رو شکر تا حالا یه مشقم خونه نیاورده اما چون مامانم خودش فرهنگی بود و بازنشسته شده جمعه ها کل درسهاش رو ازش امتحان میگیره،انصافا بدون کمک همه رو سریع مینویسه تحویل میده.

هر دو محاسن و معایب خودشون رو دارن. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .