2737
2734
عنوان

کسی عمل اسلیو معده انجام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 48896 بازدید | 82 پست
شوعر من تا یک ماه فقط مایعات یعنی اب چای ابمیوه طبیعی  بعدش تا یک ماه نیم بعد چیزی میکس مثل سو ...

مرسی عزیزم خیلی کمک گردی 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
همسر من ارث دیابت دارن . دیگه خیالش راحت دیابت نمیگیره . اعتماد به نفس بی نهایت رفته بالا . کنر دردش ...

وای شوهر منم دقیقا تو روابط جنسی سرد یعتی بع خاطزه چاقی ؟

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من ارث دیابت دارن . دیگه خیالش راحت دیابت نمیگیره . اعتماد به نفس بی نهایت رفته بالا . کنر دردش ...

خداروسکر شوهر من کبد چرب داره کمر درد هم داره 

فقط قیافشون زشت نمبشه چون خیلی لاعر مبشن یا پوستشون شل نمبشه ؟

2728
اره چاقی بی تاثیر نیست من گاهی دیگه اشکم در میومد از سردیش . نه گلم ورزش کنه شل نمیشه زیاد . من کع ا ...

خخخخخ اره چاقی بد منم حرص میخورم

2738
دوسال پیش عمل کرد ۱۳ میلیون و پونصد شد بیمه پرداخت مرد ما فقط یک میلیون ۳۵۰ دادیم

سلام شما میدونید اولین جلسه برای مشاوره عمل معده ب چ دکتر و متخصصی باید مراجعه کنیم؟ و اینکه  برای بیمارستان دولتی میگید ایتدا  چ اقداماتی کنیم کدوم بیمارستان. واس بیمه و اینا  ک بعدش پولمونو بدن اطمینانه یا نه.. اگ زحمتی نیس ی مشاوره خلاصه ای چیزی.. ممنون

سلام شما میدونید اولین جلسه برای مشاوره عمل معده ب چ دکتر و متخصصی باید مراجعه کنیم؟ و اینکه  ب ...

سلام عزیزم.شما متوجه شدید که باید به چه دکتری مراجعه کرد و جلسات مشاوره چجوریه؟؟و اینکه بیمه چجوری پرداخت میکنه؟؟من هم تامین اجتماعی دارم هم تکمیلی.

عالی میشه شک نکن به غیر از وزن روی خیلی چیزای دیگرم تاثیر میزاره . من که خیلی راضی ام 

عزیزم میشه منم راهنمایی کنی ؟ من دو ساله تصمیم ب عمل دارم این چاقی کل اعتماد بنفسمو برده پلی کیستیک هستم و مزاجمم بلغمیه 

میترسم دوباره برگرده 

باید و نباید های عملو بگو ،ممنونم

من واقعا قبول ندارم.هم بی حس میشه هم جونی نمیمونه واسش

هم هرچی غذا میخوره بالا میاره نمیتونه.ادم با سللمتیش نباید بازی کنه.تا میتونین ورزش کنین تردمیل بخرین.ولی واقعا هیچی به بدن نمیرسه خیلی خطرناکه.کسی میگه عمل کنین که واقعیت نمیگه.

من واقعا قبول ندارم.هم بی حس میشه هم جونی نمیمونه واسش هم هرچی غذا میخوره بالا میاره نمیتونه.ادم با ...

من همسرم دوسال پیش عمل کرد ۱۰۰ کیلو کم کرد اره خب درد داشت خیلی بعد عمل هم تا یکسال درگیر بود درست غذا نمیتونست بخوره یا بالا میورد سختی زیاد کشید ولی ارزش داشت الان دیکه عادی شده به راحتی همه چی میخوره

2706