2737
2739
ببخشید بخوایم جنس از ترکیه بیاریم ایران بفروشیم سود داره بنظرتون؟بازارش چطوره اونجا؟

عزیزم ترکیه لباسایی ارزونی داره ولی چون لیر توی ایران 2300 هستش پس صد در صد جنسی که از ترکیه بیاید مثلا 90 لیر باشه به پول ما 200 تومن باید پولشو بدید و سود خودتون هم هم  هستن که باید یکم روی قیمتش بکشید 

ولی اگه مشتری های خوبی دارید و میخرند جنس بیارید البته باید توجه داشته باشید که لباسی که واسه ی فروش میارید جنس خوبی داشته باشه 😙😙 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونید کدوم شهرش برا خرید لباس خوبه؟به نظرتون یه خانم تنها میتونه از پسش بر بیاد؟

فامیل من استانبول زندگی می کنه اونم خودش ی خانم تنهاس با بچه کوچیک 

فکر کنم از ازمیر هم خرید می کنه ولی لباسای کوچیک میاره با سود خوب و قیمت پائین تهران که خیلی طرفدار داره 

مثلا تیشرت از ۱۵ تا ۳۵ داره لگ نهایت ۵۰ و کلا چیزای در این سطح میاره هم خوشکلن هم قیمت مناسب برای همین فروش خوبی داره 

2728

سلام عزيزم

چقدر خوب كه راهنمايى ميكنى ❤️❤️

ميشه بيشتر در مورد شرايط تحصيل توى استانبول بگى؟ اينكه ايا دانشگاها به زبون تركى استانبولى هست؟ 

هزينه تحصيل چقدره؟  و مدركش چقدر معتبره؟

من و همسرم ميخوايم بريم براى تحصيل ممنون ميشم راهنماييمون كنى 😍❤️

سلام عزيزم چقدر خوب كه راهنمايى ميكنى ❤️❤️ ميشه بيشتر در مورد شرايط تحصيل توى استانبول بگى؟ اينكه ...

سلام عزیزم قبل از تحصیل توی دانشگاه باید یه ازمونی رو بدید و اگه قبول بشید میتونید توی دانشگاه تحصیل کنید 

مدرکش معتبر هستش و بیشتر کشورا قبولش دارن ولی همونطور ک میدونین مدرک ایران رو متاستفانه خیلی از کشورا قبول ندارن 

توجه هم داشته باشین ک اگه بخواین یه خونه ی خوب رو بخرین از 200 هزار لیر شروع میشه و به پول ما 400 میلیون هستش و شما باید اونجا کار کنید تا بتونید خرجتون رو دربیارید استانبول خیلی شهر خوبیه و اینکه هر چه به سمت شرق ترکیه میریم فرهنگ مردمشون هم بهتر میشه 

از هزینه ی دانشگاهش اطلاعی ندارم ولی خرج دو نفر توی ترکیه از 1000 تا 1500 لیر شروع میشه که بستگی به خودتون داره 

انگلیسیتون هم باید خوب باشه زبانی ک توی دانشگاهش صحبت میکنن ترکی استانبولی و اینگلیسی هستش و به اون زبان صحبت میکنن

کلا ترکیه خوب پذیرش میکنه و شما میتونید یک ملک بخرید و اقامت یکساله دریافت کنید که میتونید تا 8 سال تمدیدش کنید و با پاسپورت ترکیه میتونید بدون ویزا به 100 کشور جهان سفر کنید 

موفق باشی عزیزمممم😙😙😙

سلام عزیزم قبل از تحصیل توی دانشگاه باید یه ازمونی رو بدید و اگه قبول بشید میتونید توی دانشگاه تحصیل ...

خداى من ... مرسى از مهربونيت.... خيلى توضيحاتت جامع و مفيد بود عزيز جون مرسى 😘😘

2738