2737
2739
عنوان

عمل بینی

128 بازدید | 7 پست

سلام من چهل و پنج روزه عمل کردم اما حس میکنم بینی خیلی تپله و ورم داره میخوام بدونم کی به حالت عادی برمیگرده چقد تغییر میکنه یا دیگه همین شکلی میمونه کسی تجربه ای داره

دلم گرفته و روی شانه های خودم گریه میکنم

من تاسه ماه خیلیییی ورم داشت..تازه الان که بیشتراز۶ماه گذشته بازم ورم داره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر بمن گفت ورم بینی بین ۶ ماه تا ۱ سال هست بینی بد ۱ سال تازه فرم اصلی خودشو نشون میده خودم نزدیک ۱ ماه نیم عمل کردم ولی هنوز خیلی خیلی ورم داره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
دکتر بمن گفت ورم بینی بین ۶ ماه تا ۱ سال هست بینی بد ۱ سال تازه فرم اصلی خودشو نشون میده خودم نزدیک ...

منم یک ماهو نیمه خیلی پهن شده شوهرم همش میگه انگار عمل نکردی

دلم گرفته و روی شانه های خودم گریه میکنم
منم یک ماهو نیمه خیلی پهن شده شوهرم همش میگه انگار عمل نکردی

منم اینجوریه از رو به رو انقد ورم داره اصلا معلوم نیست عمله 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2738