2726

مامانا  نوزاد من تو خواد ناله میکنه زیاد و حتی گریه میکنه و شکمش رو میاره، بالا چیکار کنم ببرم دکتر ؟؟؟ 

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

اره دیگه ببر داره درد میکشه عزیزم اینم مگه سوال پرسیدن داره؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ناله و بیقراری علامت رفلاکس هست و بالا دادن شکم کولیک ببرش متخصص گوارش کودکان

دختر منم ۴۴روزشه بعضی اوقات تو خواب ناله میکنه و به خودش میپیچه یعنی کولیک داره ؟قبل عید بردم متخصص ولی دکتر نبود گفتن بعد تعطیلات عید دکتر میاد الهی بمیرم براش به خاطر همینه خیلی بی قراره 

پسر منم همینجوری بود بردمش دکتر گفت رفلاکس و کولیک داره بهش تخت شیب دار داد گفت اصلا تا 7 ماهگی زمین نخوابه بماند که چقدر سخت بود براش رو تخته خوابیدن ولی  از وقتی روش خوابید خوب شد 

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜
دختر منم ۴۴روزشه بعضی اوقات تو خواب ناله میکنه و به خودش میپیچه یعنی کولیک داره ؟قبل عید بردم متخصص ...

اره بخاطر کولیک 

خدایا هم میدونی .. هم میتونی  میشه یه صلوات برام بفرستید ؟ 💜