2733
2734

من یکی از اهداف ۹۸ ام رانندگی تو جادس😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من ۹۷ گرفتم منتظرم گواهی بیاد بشینم😂 ولی باز یادم رفته نیاز به تمرین دارم

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.

نودوهفت گرفتم واقعا کاری نداره که ب زحمت بیفتی عزیز 

اگه میتونی سریع تر شروع کن و تبدیل به هدفش نکن.

چون برای هدف باید زحمت بکشی درصورتی که تا توی امتحانات رانندگی ثبت نکرده باشی تلاش بیهودس.

تا اخذ کارت گواهینامه قدمی نیست:)

عجایب شهر ! عجایب شهر...
2738
مگه قبلا کجا رانندگی میکردی؟😐

تو شهر میخوام بین شهری رانندگی کنم ک بتونم خودم برم روستامون 

یا پیش خواهرم همش آویزون شوهرم نباشم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

من هم رانندگی با بچمه .البته الان هم‌رانندگی میکنم ولی میخام باهاش برم‌ پارک وگردش .انشالله که اذیت نکنه😃😃

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

من سره شهری خیلی زجر کشیدم همه چی بلد بودم جلو افسر هول میشدم ردم میکردن😣

فکر کردن از روی تعصب ناشی از تربیت ذهنی است که فضایش را به اجاره افکار و باورهای دیگران داده است.
نودوهفت گرفتم واقعا کاری نداره که ب زحمت بیفتی عزیز  اگه میتونی سریع تر شروع کن و تبدیل به هدف ...

خیلی دوس دارم یاد بگیرم 

هدف امسالمو‌همین گذاشتم

مشکلم اینه شوهرم پشتم نیست از رانندگی زن بدش میاد

خیلی امروزی هست تو این یک قلم نمی‌دونم چرا اینقدر قدیمی فکر میکنه

2706