2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یادم نیس .. اما انقد ک من حرف میزدم اونم مث من پرحرف شده بوود😁مغز میخورد

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

پسر خودم تا دوسالگی فقط چند تا کلمه ساده میگفت 

یهو بلبل شد

بعضیا هم یک سالگی راحت حرف میزنن

مقایسه نکن به وقتش حرف میزنه

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
و اگر فقط سه چهارتا کلمه بگه عادیه🤔🤔

تو همین سایت شنیدم که خیلی بچه ها تو این سن فقط چند کلمه می گفتن و بعد دو سالگی بهتر شدن. شما باهاش کار می کنید؟ بچه بزرگترتون یا اقوام درجه یک مثل دخترتون نبودن؟

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738
و اگر فقط سه چهارتا کلمه بگه عادیه🤔🤔

بله عادیه چون چندتا کلمه رو میگه دیگه.الان بایستی شما بیشتر باهاش تمرین کنی و کتاب بخونی که اون راه بیفته.هرچی میدی دستش اسمشو بهش بگی

دختر اول من ١٨ ماهي بيشتر از ٥٠-٦٠ تا كلمه ميگفت در عوض دختر دومم تا دو سال و نيم حرف نميزد الان برعكس شدن 

دومي مخ سرويس ميكنه بايد يه چيزي بهش بدم بخوره كه ساكت بمونه مخ ميخوره ها در حد لاليگا

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟