2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میز و جارو واقعا بی فرهنگیه ولی من الان رفتم حمام چون بچه کوچیک دارم یعنی صدا اب اذییتشون کرده🤔

نه بابا صدای اب چه ربطی داره میز رو هی جابجا کنی و جارو‌برقی برنی اخر بیرشخصیتیه

ساعت ۲ و نیم صبح؟!!!!!

اره ساعت ۳ونیمم زدیم 😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

برادر منم واحد بالایی مون هست تازه ساعت دو سه مهمون هاش میرن مبل ها شو جابه جا میکنه و جارو می‌کشه بهش میگم می خنده میگه میخواهیم کارامون رو بکنیم صبح با خیال راحت بخوابیم

اینکه برادرمه شما از غریبه اونم مسافر که دو روز دیگه می ره چه توقعی داری

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

تو این که کار همسایه شما واقعا زشت و دور از ادب هست شکی نیست. ولی من بخدا بی فرهنگ و بی ادب نیستم دوتا بچه کوچیک دارم که نمیتونم تو خونه ببندمشون که راه نرن از طرفی حس میکنم ساختمون ما خیلی ضعیف سخته شده و یه راه رفتن معمولی صدای گروم گروم میده حالا با این اوضاع با همسایه هایی که راه به راه روزی دوبتر میان تدکر میدن باید چیکار کنم بخدا جوری شده بعد که میره میشینم گریه میکنم 😭😭😭😭😭مهمون داریم میاد در خونه ابرو ریزی میکنه تو خونه بچه ها بازی میکنن میاد تذکر میده خب یکمم تو عالم همسایگی تحمل کنن چی میشه😔😔😔

اره ساعت ۳ونیمم زدیم 😐

خیلی کار بدی کردید   

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706