2733
2734
عنوان

گذشته ای که دست از سرم برنمیداره

517 بازدید | 12 پست

زندگی خوبی دارم خدا بهم محبت کرده و همسر خوبی نصیبم کرده که همه جوره شرایطمو درک میکنه و خیلی همراه و پشتیبانمه ،یک عشق لطیف رو تجربه کردم ازون عشق هایی که شاید هر کسی تجربشو نداشته باشه با عشق ازدواج کردم با خانواده همسرم خیلی اختلاف فرهنگی و عقایدی دارم ولی کاری به کارم ندارن و شوهرمم ازون مردهای زن دوسته که همیشه پشت زنشه خدا رو شکر وضع مالی خیلی خوبی داریم ،با خانوادم تو گذشته اختلاف زیاد داشتم ولی خوب چند ساله به شدت تغییر کردن و خیلی هوامو دارن ولی با این حال احساس میکنم ادمیم که خیلی ضربه های روحی زیادی خوردم احساس میکنم همین لطمه های روحی نمیزاره از زندگیم لذت ببرم نمیزاره عمیقا خوشحال باشم نمیدونم چطوری توضیح بدم انگار بعضی تجربه های  بد گذشته داره دنبالم میاد ،نمیدونم چکار کنم گذشته اذیتم نکنه چطور از زندگیم لذت ببرم

تو ای بال و پر من ،رفیق سفر من،میمیرم اگر سایه ات نباشه رو سر من

بنظرم ب خودت تلقین نکن 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

مکالمه ذهنی داری

منم دقیقا گذشته اعصاب خردکنم دست از سرم برنمیداشت و تو اوج خوشبختیم، بغض میکردم و از همه چی متنفر بودم

باید با مشاور حرف بزنی که کمکت کنه گذشته رو مرور نکنی و در حال زندگی کنی

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحظه دلم خواست😄

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

خاطرات خیلی خوبی تو زندگیم داریم از روزهای دانشگاه که اشنایی با شوهرم بود بگیر تا خاطرات تفریحات و دوره ها با دوست ها و خیلی خاطرات دیگه ولی شبها که مبخوام چشم ها ببندم خاطره بد بیست سال پیش یادم میاد نه خاطره خوب دو روز پیش 

اگر به این فکر کنی که دنیا چقدددد زود میگذره سعی میکنی گذشتت رو بیخیال شی و حال الانتو که راضی هستی ...

شوهرمم همش همینو میکه که دنیا زود گذره چرا با خاطره بد بیست سال پیش حال خوب الانتو خراب میکنی

مکالمه ذهنی داری منم دقیقا گذشته اعصاب خردکنم دست از سرم برنمیداشت و تو اوج خوشبختیم، بغض میکردم و ...

عزیزم شما رفتی مشاوره واقعا تاثیری داشت؟

2738
عزیزم شما رفتی مشاوره واقعا تاثیری داشت؟

اره من واقعا خوب شدم

البته پیش هرکسی نرو

اگه خواستی بیا تو خصوصی شماره مشاور خودمو بهت میدم. خیلی کمکم کرد

البته اقا هستش

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

یک چیزهایی از گذشته ازارم میده که بعضی هاش واقعا مسایل بی اهمیته واقعا خیلی وقت ها میترسم شوهرمو از دست بدم خسته بشه از دستم

خودمم یه دوره همین مشکل رو داشتم، شوهرم کلی باهام حرف زد ک گذشته هارو بنداز دور به الانت بچسب ببین من چقد دوستت دارم بخاطر تو چه کارایی ک انجام ندادم ، منم بخاطر شوهرم ک دیگه نرنجونمش کلی با خودم حرف زدم تمرین کردم الان بیشتر از یکساله راحت شده فکرم، و ارامش دارم. اگه خودت تلاش کنی از پسش برمیای گلم کار خیلی سختی نیست.

چه معشوقه ای میشد این باد؛ اگر ؛ هر جایی نبود😉
یک چیزهایی از گذشته ازارم میده که بعضی هاش واقعا مسایل بی اهمیته واقعا خیلی وقت ها میترسم شوهرمو از ...

مردا از غمبات گرفتن و اشک و آه و ناله بشدت متنفرن عزیزم اینم در نظر داشته باش

چه معشوقه ای میشد این باد؛ اگر ؛ هر جایی نبود😉