2737
2734
عنوان

برادر شوهر زبل

494 بازدید | 10 پست

من پدر شوهرم شركت زده برادر شوهرم ازهمسرم سه سال كوچيكتره ولي مدام رييس بازي درمياري هي ميخواد خودش رو مهم وكاري جلوه بده ما تويه ساختمون زندگي ميكنيم متاسفانه شوهرم ادم كم حرف وساكتيه واين لعنتي هم از اين موضوع سو استفاده ميكنه نميدونم چيكار كنم كسي راهكاري داره ؟

تنها راهکار اینه دخالت نکن 

دو تا برادرن باهم کنار میان تو خودتو بد نکن

دودش تو چش خودت میره

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

زرنگ و کاری بودن و رییس بودن به سن نیست. 

اگر واقعا زرنگ و زبله اون رییس باشه باعث پیشرفت شرکت میشه. 

پدر شوهر و مادر شوهرتم خودشون بچه هاشونو میشناسن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بعدا دردسر میشه میبینی سهم شوهرتم خوشی خوشی هیچ از اون شرکت خوددار باش اما به شوهرت بگو حواسش باشه خ ...

واي خون به جيگرم كرده از اول عيد باهم افتاديم به كل كل ديگه جدي جدي كلافه ام ازدستش 

تنها راهکار اینه دخالت نکن  دو تا برادرن باهم کنار میان تو خودتو بد نکن دودش تو چش خودت میره

خيلي تلاش ميكنم ولي نميشه پاي منافع وزندگيم درميونه همسرم هم ميدونم تو خفا غصه ميخوره

عزيزم با شوهرت طوري حرف نزن كه فكر كنه تو حسودي يا با بردارش مشكل داري

مثلا بهش بگو هر كاري ميكني پيش پدرت بگو، خودي نشون بده كه پدرت خوشحال بشه

ولي حرفي از برادرش نزن كه اون فلان كرده تو چرا نميكني كه حساس بشه 

2738

اشتباه میکنی عزیزم جای خودت باش  بورز برا همسرت مادری نکن نیازنیازهاتواه اینجور بهتره چون هر چی تو سر شوهرت بزنی بیشتر کناره گیری میکنه وتو از چشمش میفتمیفتیقپسفقطر باش وکناوکنارشبوروبه نباش و به خانوخاننکشیاحترامی نکن حس حسادت روت کار میکنه نقص خودتو شناسایی کن تاوگرنه حال بدی وعشق

ای خدا .........بازم میگم ای خدا.........اگه این رو خوندید واسه شفای کوچولوم هر تعدادی که دوست داشتین صلوات بفرستین 
اشتباه میکنی عزیزم جای خودت باش  بورز برا همسرت مادری نکن نیازنیازهاتواه اینجور بهتره چون هر چی ...

به حرفاتون خيلي فك ميكنم خيلي حوبه ولي كاش بيشتر توضيح ميدادين