2733
2739
عنوان

همسرم حرف از خونه میبره

282 بازدید | 13 پست

من بخاطر اخلاقای گند خانوادم و اینکه پدرمادرم حوصله بچه هامو ندارن زیاد خونشون نمیرم امروز از دخترم پرسیدن تو جمع کدوم بابابزرگاتو دوست داری اونم گفت بابای مامانم بعد خواهر شوهرم گفت تو که اینجا بیشتر میای اونجا نمیری خیلی دلم سوخت همسرم رفته بود گفته بود وگرنه اون از کجا میدونست نظرم در مورد همسرم عوض شد

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

بیخیال بابا خیلی حساسی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ازکجا مطمئنی اون گفته

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

شوهر منم اینجوریه ولی یکم بهتر شده ...

حتی یبار خواهرم غذا درست کرده بود جلو جمع گفت نیگا این چقدر روغن داره؟ خیلی ناراحت شدم بعدا به خواهرم گفته بود از غذات تعریف کردم زننثم ناراحت شده :/ دلم میخواد از دستش بمیرم انقدر که آبروریزی میکنه ...

2738
عزیزم خیلی حساس نشو لابد از قصد نگفته ممکنه یدفعه از دهنش در رفته بی قصد نگران نباش😊

این مهم نبود فکر حرفای دیگه ای که ممکنه گفته باشه آزارم میده آخه مرد انقدر نامحرم آدم به کی دیگه باید اعتماد کنه

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
جدی برام مهم نبود دلم برای سادگی خودم سوخت

میدونم اما شما هم خیلی حساسی

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

عزیزم این چیز مهمی نیست که

همسرت هم مطمئن باش مسایل مهم رو جایی نمیگه

سعی کن حساسیت زیاد نداشته باشی

ولی سر فرصت به همسرت بگو

بهش بگو از چه چیزایی ناراحت میشی و بگو لطفا رعایت کن

مردا رو حتما باید بهشون گفت

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات