2733
2734
عنوان

خوردن دل وقلوه باعث سقط جنین میشه

452 بازدید | 31 پست

سلام بچه‌ها ، امروز ظهر بعد از اینکه دلو قلوه همراه با شویدپلو و ترشی سیر خوردم ،درد تیر کشیدن زیادی زیر دلم احساس کردم و از ظهر تا الان زیر دلم خیلی درد می کنه در ضمن امروز روز بیست و دوم دورمه ،این ماه اقدام داشتم برایه بارداری ، آیا این درد به خاطره سقط جنینه ،با اینکه در حال استراحت هستم اصلا دردش بهتر نمیشه

حالا نميدونم اين درد واسه اينه يا تحولات بارداري 

اما ميگن جيگر باعث سقط ميشه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بخاطر ویتامین آ بالاش ممنوعه تو بارداری و اینکه نمیشه از سالم بودنش اطمینان داشت و فوق العاده خطرناکه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

عزیزم شما هنوز معلوم نیست بارداری 

پس الان هیچ اتفاقی نمیوفته 

جیگر چون ویتامین آ داره باعث نقص عضو میشه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
بیست و دوم دوره هنوز جنینی تشکیل نشده که بخواد سقط بشه و این چیزهایی که خورده همشون مضرن واسه باردار ...

اما امکانش هست که بارداری رو از بین ببره ،پس دلیل این دردا چین؟

تو زمان بارداری ممنوع هست بخاطر آهن بالاش و سنگین بودنش

بخاطر اهن بالاش؟!😶

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
آخه بعد از خوردن غذا دردم شروع شدن دقیقا همون موقع

دقیقا همون موقع پس دلیل دیگه داره 

چون غذا هنوز هضم نشده که

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
اما امکانش هست که بارداری رو از بین ببره ،پس دلیل این دردا چین؟

اینکه سنگینیت کرده یا مسموم بوده

2706