2737
2734
عنوان

کمک کنید

85 بازدید | 7 پست

سلام .من از محرم گذشته با پسر اپارتمان روبه رویی خودمون در ارتباطم البته ارتبوط مداوم نه چون زور میگه و منم که یکم غد . اولین بار بهم گفت باید امتحان کنم تورو .من جدی نگرفتم . چند بار بهم گیر داد برم خونشون (تنها زندگی میکنه)من قبول نکردم اونم صحبت رو کوتاه میکرد .یه بار با هم بحثمون شد .دوباره توی ایام عید خودش پیشنهاد داد که با هم باشیم و یه دوستی رو شروع کنیم ولی باز پیشنهاد خونه رو داد.منم قبول نکردم. من خیلی دوستش دارم اونم با اینکه با هم در ارتباط نیستیم دورا دور کارام رو زیر نظر داره .به نظرتون این همون امتحان که گفته؟؟یا اصلا دوستم نداره 

میخواد زرنگ بازی در بیاره

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب از علاقتون بهم گفتین اون چی گفته

من گفتم ولی اون هیچی نگفت بیشتر داره به عنوان نقطه ضعف استفاده میکنه چون اولش اون خیلی اصرار به دوستی داشت و من چون همسایه بود قبول نمیکردم

والا  سنش کم هم نیست که بگم بچه اس ومیخوادبازیت بده؛ به هرحال خیلی دقت کن احساست برعقلت چیره ن ...

چشم دعا کنید اگه اشتباه از سرم بپره خیلی داغون میشم وقتی خونم خونه هامون رو بروی همه 

2738