2726
عنوان

اصلاح موهای زائد بدن..

457 بازدید | 10 پست

سلام

من برای اصلاح موهای زائد بدنم از ژیلت استفاده میکنم و خیلیی میخاره و زخم شده نمیدونم باید چیکار کنم اگه راهکار سریعی میدونید بگید و سوال دومم اینکه ک بهترین روش اصلاح موهای زائد بدن چیه به غیر از پودر موبر و تیغ و ژیلتو اینا..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه همه رو گفتی ب جز لیزر 

بنظرم پودر موبر از همه بهتره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728
اخه پودر که موهای ضخیم کامل نمیکنه

😑😑 واااا نه میکنههههه من ممتاز زدم نمیکند یا یکی در میون خیلی بد بود ولی پودر تیزبر همههههه رو میبره امتحانش کن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

نوارموبر

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

تیزبرکامل درمیاره بایدبزاریش 7-8دقه بمونه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
داروخونه ها میفروشن؟؟

اره 

داروخونه ها میفروشن؟؟

آره لوازم بهداشتیام دارن ارزونم هست با آب داغ خمیرش کن زیادسفت یاآبکی نباشه بدنتم خیس نباشه