2737
2734

سلام خانما دخترم سرما خورده ابریزش بینی و سرفه داشت چند روزه  حالا تب داره اینجا هم دکتر اطفال مطب نداره یه شهر عقب افتاده مزخرف کلینیک داره ک باید ساعت پنج صبح بدی نوبت بگیری برای عصر مجبور شدم بدم اورژانس حالا ببینید چی داده بهش آمپول دگزامتازون یا دیمیترون با شربت سرماخوردگی استامینوفن ازیروسین و شربت سرفه  😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
آمپولت رو ک نزدم ولی چرا نوشته یکی ک سواد نداره یا نمی دونه چکار کنه اخه دگزا واسه بزرگا خوب نیس چ ب ...

ولله نمیدونم از کدوم خراب شده ای مدرک گرفتن خدا نگزره ازشون آخه با زندگی یه بچه بازی میکنن

یا رب! مباد آنکه گدا معتبر شود
آمپولت رو ک نزدم ولی چرا نوشته یکی ک سواد نداره یا نمی دونه چکار کنه اخه دگزا واسه بزرگا خوب نیس چ ب ...

منم پسرم اسهال استفراغ گرفت دکترش نبود شب بردمش کلینیک یه داروهای عجیب غریب نوشت فرداش بردمش دکتر خودش گفت نده بهش.بعضی دکترا نمیفهمن. اگه کلینیک خصوصی دارید از این به بعد ببرش اونجا دقت و رسیدگیشون خیلی بیشتره یا مطب دکتر عمومی حتی بهتر از اورژانسه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...

بچه ها من به دلایلی خیلی با دامپزشک ها سرو کار دارم. بعد از یه مدت متوجه شدم اکثریت سوادشون خیلی پایینه. بی تعهد و بی مسوولیت هم هستن. نمی‌دونم واقعا درس میخوندن یا سرکلاس تو‌هپروت بودن. وجدان کاری هم که صفر اصلا جون موجود زنده براشون مهم نیست‌‌‌ متاسفانه بعد از یه مدت متوجه شدم پزشک این مدلی هم زیاد داریم 

2706