1147
1226

من خیلی زن حساسی ام .کاری به کسی ندارم .بد کسی را نمیخوام .دلم و ظاهرم یکیه .زود تحت تاثیر قرار میگیرم .با یه سلام میبخشم .ولی متاسفانه با بلاهایی که شوهرم و خانواده ش سر من اوردن دارم کینه ای میشم .همه اش به قکر انتقام و تلافی ام .

اگر ماجراهایی را که از روز اول عقد تا الان با خانواده شوهرم و خودش داشتم براتون تعریف کنم باورنمیکنین که چطور من هنوز به این مرد میگم شوهرم و با خانواده ش همکلام میشم .

این چند ماه اخیر من مشکلات شخصی وجسمی و عاطفی زیادی را پشت سر گذاشتم که هر کدومشون واقعا یه زن مثل منو از پا میندازه .

من خانواده ی محکمی ندارم که بهشون تکیه کنم .حتی کسی را برای بازگو کردن درددلایی که توی سینه ام نگه داشتم و دارن عقده میشن هم ندارم .قبلا روی کاغذ مینوشتم و پاره میکردم الان اینجا مینویسم و پاک میکنم ...

امشب موقع شام پختن .با خودم کلنجار میرفتم که چطور تلافی بی مهریهای شوهرم و خانواده ش را سرشون دربیارم .اونا خیلی من و خانواده م را تحقیر کردن و میکنن هیج احترامی برای من قائل نیستن و من ساده م در جمع فامیلاشون ؛تظاهر اونا را به مهربانی با من .بر ملا نکرده ام که در پشت این ظاهر خونگرم اونا و هوادار من ؛چه واقعیتی وجود داره ..

همینطور که به رفتارای تحقیر کننده و تیکه ها و نیش و کنایه هاشون به خانواده م و خودم فکر میکردم .به یادم اومد که هر کدوم از خواهرشوهرام و مادرشوهرم و شوهرم با بعضی از فامیلاشون ارتباط زیادی ندارن .همو جایی اجبارا ببینن در حد سلام و خداحافظ .

همه از این فامیلا دارن و کسی نمیتونه ادعا کنه با همه حشر و نشر داره .ولی خانواده شوهرم وانمود میکنن خیلی مبادی اداب و بسبار خونگرم و اجتماعی و فامیل دار هستن  در حالی که با من هم که عروسشون هستم ذره ای برخورد دوستانه ندارن .امشب تصمیم گرفتم کاری کنم که بسوزونمشون ولی با به نقشه شیطانی 

به خودم گفتم هر کدوم از خواهرشوهرام و مادرشوهرمو جداگانه  برای شام دعوت میکنم و بدون اطلاع شوهرم .اون فامیلشون را که اون خواهرشوهرم یا مادرشون میانه خوبی نداره هم دعوت میکنم و سر یه سفره روبه روی هم میزارم .چرا به خاطر اینکه خانواده شوهر من حتی وقتی میهمان من هستن فقط با خودشون مشغولن انگار نه انگار خونه ی من اومدن حتی شوهرم هم جلوی اونا با من مثل غریبه هاس ..

میخواستم اینطوری حالشونو بگیرم و تلافی کنم .

از شدت خشم صورتم گر گرفته بود و داشتم داغ میشدم .

یهو دیدم نفسم بالا نمیاد من که فشارم همیشه پایینه.گرفتم دیدم شده ۱۳ .

صدایی بهم گفت چته میخوای خودتو بخاطر اینا بکشی .میخوای خودتو دشمن شاد کنی .ولشون کن بسپار به خدا ..

همون کاری که تا حالا کردی .

ازشون دوری گزین ولی دوری گزیدنی نیکو ببینشون ولی انگار نیستن .

تصمیم گرفتم دلمو از نفرتشون خالی کنم برام دعا کنین

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156
دمت گرم خدا به دلت وزندگیت آرامش عطا کنه

ممنون عزیزم .التماس دعا 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   

سلام. مثل یه برادر به شما تبریک میگم. با خصوصیاتی که زندگیتون داره، شما یه راه عالی رو برای تسکین و تقویت روحیه خودتون انتخاب کردید. من ایمان دارم که اون الهامی که باعث شد شما این راه خوب رو انتخاب کنید از سمت خدا بوده. به پاکی و درستی کارتون شک نکنید.

در ضمن بدونید که احتمال داره همین الان یا فردا یه اتفاقی بیافته که شما رو ناراحت کنه طوریکه از تصمیم امروزتون پشیمون بشید اما هرگز به این اتفاقات توجه نکنید و از تصمیم خودتون پشیمون نشید. امیدوارم خداوند باز هم کمکتون کنه. باور کنید خیلی ها مثل شما هستن. من خودم تحت تاثیر حرفهاتون قرار گرفتم. هر وقت یاد این کار و تصمیمتون افتادید بدونید تبدیل به آدم پاکی شده اید.

برای موفقیت باید قایق ها رو سوزوند تا بین موفقیت و مرگ  مجبور به انتخاب بشی
1221

بهترین کار رو می کنی. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
سلام. مثل یه برادر به شما تبریک میگم. با خصوصیاتی که زندگیتون داره، شما یه راه عالی رو برای تسکین و ...

ممنونم ‌.چشم