2737
2739

ایشون تک فرزنده و از یه خانواده خیلی فقیری هستن سطح مالی خیلی خیلی زیادی داریم اما من مثل خواهر بودم تا الان هیچ حرفی نردم بهش هیچ کاریم نکردم جز احترام اما از شدت حسودیش داره پدر منو در میاره قبلا برادرم به من احترام میگذاشت الان حتی برادرمم احترام نمیزاره ایشون که اصلا ماشین نداشتن امده تو به خانواده ایی که من برای تولدش پنجاه میلیون سرویس طلا گرفتم دیشب به من گفتن تو حسودی اخه من به چی حسودی کنم من فقط میخوام به ارامش برسم وقتی سلامش میکنم با نیشخند رد میشه یا وقتی تو خونه ما هست اصلا خداحافظی نمیکنه با من بخدا قسم من هیچ حرف بدی بهش نزدم اما حتی به لباس پوشیدن من حسودیش میشه حتی کفش نداشت این خانم تمام کفشایی که میپوشه برادرم براش گرفته من تو خونه بابامم حداقل میخوام کسی اینجا اذیتم نکنه چجوری رفتار کنم خواهش میکنم توهین نکنید من تاپیکتایی قبلیمم از خود من نیست از زبان کسایی دیگه پرسیدم دنبال حاشیه نباشید تجربه های خودتونا بگین خواهش میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بهش محل نذار مثل خودش باش

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2738

اینکه اینجا عنوان میکنید زن داداشتون کفش نداشته و داداشتون براش خریده یا اونا فقیر هستن و شما ۵۰ میلیون دادی طلا و ... خوشایند نیست.‌..نمیشه که کاریش نکرده باشی شاید یکاری کردی که اینجوری میکنع...شاید به کسی حرفی زدی رفته به گوشش رسونده

تو مجموع تاپیکهایی که زدید این شما هستید که بیشتر ذهن و فکرتون درگیر عروستون هست 

به رابطه اش با پدرتون و برادرتون حسادت میکنید 

طبق حرف خودت فقر خانوادگیش اذیتت میکنه و فکر میکنی پدرت رو جادو کرده!!! 

متاسفانه این شما هستی که به ایشون حسادت میکنی ، در واقع فکر میکنی مهره مار داره که بقیه دوستش دارن در حالیکه شما فقر ایشون رو ضعف براش میبینی 

عزیزم شما با رفتارت داری اذیتش میکنی ، تحقیرش میکنی اونم عکس العمل نشون میده 

اول با خودت روراست باش و نقطه ضعف های خودت رو بشناس ، به خودت کمک کن بعد میبینی رابطه ات با بقیه بهتر میشه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

چرا انقد وضع خانوادشو بیان میکنی؟مشخصه مشکلی داری بلاخره.و ناخوداگاه یه حرکتی انجام دادی 

چون اینجا که اومدی مشکلتو حل کنی همش از وضع مالی خانوادش گفتی

بخدا لایک کردنت عصبیم میکنه...نکن دوست خوبم
2706