2737
2734

شوهرم چند وقت بود تو خودش بود و همش عصبی ميشد و غذا نمیخورد و نمیذاشت نزدیک گوشیش بشم بالاخره امروز بهش گفتم یا میآی میگی چی شده یا دیگه دور منو خط بکش، تا اینکه الان اومد گفت نمیخوام تو فکرت خراب بشه چند روز صبر کن همه چی معلوم ميشه بالاخره با هزار زور به حرف اومد، گفت من خيابون بودم یکی از دوستام بوق زد سوار شو بریم یک دوز بزنیم من قبول نکردم چون کار داشتم ولی به اصرارش نشستم، که بعد چند دقیقه مامورها ریختن و.گرفتنمون بعدا فهمیدم پشت ماشین کلی مشروب داشته میبرده، با سند اون و.جواز کسب اومديم بیرون ولی هفته بعد دادگاهه، دوستم گفت من ميگم تو روحتم خبر نداشت ولی باز شوهرم میترسه و.تو فکره، دست گذاشت رو قرآن خبر نداشت، اگه به حرفهاشو باور نکنن زندان و شلاق و.پول باید بده، خیلی داغون شدم، توروخدا بگید چیکار کنیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من ک باور نمیکنم ایشون اطلاعی نداشته قسم مصلحتی خورده 

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

الان مثلا ما چیکار کنیم راهکار بدیم قانون رو بپیچونی ؟؟؟؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706