2737
2734

ی مشاور خیلی خوب و ماهر میخوام توی تبریز

برای یه زوج داغون که اخر خط هستن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط دکتر خشایار نعماوی زاده. من پیش کلی مشاور و روانشناس رفتم فقط پولمو دور ریختم چون هیچ کدومشون به درد نخوردن اما این یکی کارش خیلی خوبه ازش نتیجه گرفتم. شمارشو واست میذارم ازش وقت بگیر 09351305590

البته تهران هستش اما مشاوره تلفنی هم میده

2731

سلام خانومی وقتتون بخیر اگه دنبال یه مشاور خانواده و یا مشاور حقوقی هستین که بصورت آنلاین (چت و ویس  در هر پیامرسانی که باشین) یا تلفنی ! اونم بصورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل پاسخگو باشه

با شماره: 09199541937 تماس بگیرین و یا به امضام سربزنین عزیزم🙏🌺

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee