2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

@مجبورم_ادامه_بدم    

اگه یه بار دیگه بخوای پیامی به پرنده بدی یا مزاحمش بشی 

جای لایکش کنی تگ ریپلای هررر چی اصلا 

بابت مزاحمتت میدونم چیکار کنم باهات ، پس بهتره که بکشی بیرون ازش وگرنه بد میبنی

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
@مجبورم_ادامه_بدم     اگه یه بار دیگه بخوای پیامی به پرنده بدی یا مزاحمش بشی  جای ...

عاع ترسیدم😂✌️

برین یکم تراپیست لطفن

ببین منم بی کسو کار نیستم تو بخوای تهدیدم کنی

اینقدر آدم اینجا دارم ک بخوان امثال تورو ادب کنن

ولی ب کسی اجازه نمیدم تو هر کاری ک بهش ربطی نداره دخالت کنه

بهتره خودتو نندازی وسط

چون میتونم تعليق ات کنم با مدرک

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی
عاع ترسیدم😂✌️ برین یکم تراپیست لطفن ببین منم بی کسو کار نیستم تو بخوای تهدیدم کنی اینقدر آدم این ...

هر غلطی نکردی بکن 

احتمالا دیوونه ای چیزی هستی

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
هر غلطی نکردی بکن  احتمالا دیوونه ای چیزی هستی

نظرت مهم نیست

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی
2738
عاع ترسیدم😂✌️ برین یکم تراپیست لطفن ببین منم بی کسو کار نیستم تو بخوای تهدیدم کنی اینقدر آدم این ...

@niniyar_1    

میشه اینو رسیدگی کنید؟ مزاحم دوستم میشه تو سایت 

ول کن هم نیست 

شات از همه چیش هم موجوده

@niniyar_1  

ببنید همش منو تک میکنن تهدید میکنن

آدم اینجا امنیت نداره

اینو میگم

@brave__girl  

بعدشم من بخاطر شما تمومش کردم

ولی این بچه آن هی تگ میکنن

@lover81   بیا اینجا دو تا جنگجو پیدا کردم😂

جا این کارا

نی نی یار تگ کن براش مزاحم دوستم شده ول کن هم نیست 

نمیدونم دیوونه هست یا چی

@lover81   بیا اینجا دو تا جنگجو پیدا کردم😂

نه الوب دی😶👩‍🦯

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242
2706