2737
2734
عنوان

دلم مرگ میخادازبس کم اوردم

634 بازدید | 39 پست

چن ساعته توجام بیدارم نمیتونم بخابم همه پیشرفت میکنن ماشدیداپس رفت کردیم دلم خیلی گرفته ازاعصابم درددارم ازکتف تانوکه انگشتام رفتم قرص اعصاب انداختم ببینم درست میشه چراخدامنونمیبینه چراخداحتی یه خونه بعدچهارده سال زندگی نصیبم نمیکنه همیسه جزروزایه تعطیل شوهرم کارمیکنه اماهیچ نیست تاخدانخادنمیشه دلم مرگ میخادهمه دوروبریام ازماپایینتراش اومدن بهترین زندگیودارن امامابرعکس حسودنیستم اماواقعادلم میترکه یه خونه ۶۰متری شده ارزوم خدایاکمکم کن

من14سالہ منتظرم مادر بشم۔اما نا امید نیستم۔توکل کن بخداوند ھیچ وقت چیزی ازش بہ زور نخواہ شاید صلاحت بہ نداشتن باشہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آنقدر از این حرفا به خدا زدم دیگه خسته شدم آخرسر ازش صبر خواستم فعلا زدم خط بی خیالی همین که نعمت سل ...

اخه ادم انقدفکرمیکنه مثله من که دارم دیگه سکته میکنم.دستم خشک شده قلبم تیرمیکشه

2731

شايد مديريت خرج کردن نداريد ،حقوق شوهرت چقده؟وام بگير قسط بده خونه دار بشي

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

منم خیلی ناراحتم خیلی اهل پس اندازم .ولی پس اندازام باعث نمیشه پیش رفت کنیم چون همش خرج ناباروری میشه .شده که خرج ماهیانه دارو از خوراکیمون زده جلو خیلی وقتها .خدایا خودت کمک کن .ولی بازم شکرشو می کنم .ولی خوب به بهتر از خودمون که نگاه می کنم .که اطرافم پره.هم بچه دارن هم مال دنیا ناراحت میشم .ولی خوب منم بد نیستم .می گن شکر نعمتو بیشتر می کنه .اگه به پایین تر از خودت نگاه کنی شکر می گی

2738
خب مشکل از شغل شوهرته عزیزم که محبوره روز تعطیلی هم کاز کنه

دقیقا .اگه شغل خوب نباشه اضافه کاری فایده ای نداره .بهتره به جای اینکه اضافه بایسته به فکر باشه کنار اون یک حرفه دیگه یاد بگیره .یک کار دیگه را بندازه .کارش رو عوض کنه .البته سختی داره

من14سالہ منتظرم مادر بشم۔اما نا امید نیستم۔توکل کن بخداوند ھیچ وقت چیزی ازش بہ زور نخواہ شاید صلاحت ...

قربون دلت بشم من.ایشالا بزودی مادر میشی.البته خودمم منتظرم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
اخه ادم انقدفکرمیکنه مثله من که دارم دیگه سکته میکنم.دستم خشک شده قلبم تیرمیکشه

ایشالا که خونه دار میشی.زمانیکه حتی فکرشم نمیکنی.درک میکنم چی میگی.شغل شوهرت چیه دوس داشتی بگو

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
دقیقا .اگه شغل خوب نباشه اضافه کاری فایده ای نداره .بهتره به جای اینکه اضافه بایسته به فکر باشه کنار ...

بله همینه

نمیخوام چیزی بگم استارتر ناراحت بشه یا چیزی ولی شوهر من صبح تا شب خونه است 

مغازه اش زیر دست شاگردش میچرخه 

پولم در میاد 

ولی شوهرم هیج وقت حاضر نیست خونه بخره 

میگه ادم با پولش کار میکنه . بصرفه تره تا یه خونه بخره از زوش کم بشه 

چه جوری بهش فکر نمی کنی .سر کار میری؟

دوسہ سال رفتم سرکار۔۔۔نمیتونم فکر نکنم۔نمیتونم چشامو ببندم و اطرافیان رو نبینم۔۔۔فقط تونستم امیدمو زندہ نگہ دارم و بخداوند اعتماد کردم۔میدونم بہ وقتش میدہ۔۔۔الان بہ صلاحم نیست حتما

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2706