2410
2553

باردارم از ترس زیر دلم درد گرفته از سرشب غصه لرستان و گلستان و شهرایی که هشدار دادن رو میخورم الانم کاشان یه باد شدیدی شروع شد درو پنجره میلرزه چرا امشب صبح نمیشه اخه از غصه اونایی که توی سیل بالا پشت بوم یا توی ارتفاعات موندن دارم دق میکنم😭😭از این طرف هم طوفان اینجا میترسوندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
فقط ۹ هفته مونده  تو میتونی برو بخواب و استرستو کنترل کن اینجا پرسه بزنی بدتر میزایی

خوابم نمیبره از صدای طوفان😔احتمال زایمان زودرس دارم وقتی هم استرس میگیرم بچه محکم لگد میزنه همش حس میکنم الانه که کیسه ابم پاره بشه

2714

عزیزم منم همدانم بادشدید میاد 

نترس فدات هیچی نیست که، بفکر نی نی باش😍😉

‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو

گلم تو بارداری و استرس برات سمه.. متاسفانه باردارهای کشورم اینقداین چندروزه استرس بهشون واردشده ک حد و اندازه نداره.. توهمین نی نی سایت چقدمینویسن ک ازترس دردگرفتن و...  بگذریم... عزیز نترس همه شهرها ک بارونش به سیل ختم نمیشه.. باد هم ک  اگرتوخونه باشید آسیبی اصلانمیبینید.. برو تو یه اتاقی ک مثلا ته خونتونه وپنجره نداره و صدا از توش نمیاد برو قشنگ بخواب آیت الکرسی صوتی یایه آهنگ آروم و ملایم بذار و به هیچی ام فکرکن چیزی تاصبح سحرنمونده

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
خوابم نمیبره از صدای طوفان😔احتمال زایمان زودرس دارم وقتی هم استرس میگیرم بچه محکم لگد میزنه همش حس ...

آب ولرم بخور،،،هیچ چیز قشنگتر از بچه تو نیست،،،باد بیاد سیل بیاد اون به دست تو خلق شده،پس بگو😂

2706