1345
1273

باردارم از ترس زیر دلم درد گرفته از سرشب غصه لرستان و گلستان و شهرایی که هشدار دادن رو میخورم الانم کاشان یه باد شدیدی شروع شد درو پنجره میلرزه چرا امشب صبح نمیشه اخه از غصه اونایی که توی سیل بالا پشت بوم یا توی ارتفاعات موندن دارم دق میکنم😭😭از این طرف هم طوفان اینجا میترسوندم

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
فقط ۹ هفته مونده  تو میتونی برو بخواب و استرستو کنترل کن اینجا پرسه بزنی بدتر میزایی

خوابم نمیبره از صدای طوفان😔احتمال زایمان زودرس دارم وقتی هم استرس میگیرم بچه محکم لگد میزنه همش حس میکنم الانه که کیسه ابم پاره بشه

عزیزم منم همدانم بادشدید میاد 

نترس فدات هیچی نیست که، بفکر نی نی باش😍😉

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‏مرگم باد اگر دمی کوتاه آیم از تکرار این پیش‌ پا افتاده‌ترین سخن که : دوستت دارم ...❤️ احمد شاملو

گلم تو بارداری و استرس برات سمه.. متاسفانه باردارهای کشورم اینقداین چندروزه استرس بهشون واردشده ک حد و اندازه نداره.. توهمین نی نی سایت چقدمینویسن ک ازترس دردگرفتن و...  بگذریم... عزیز نترس همه شهرها ک بارونش به سیل ختم نمیشه.. باد هم ک  اگرتوخونه باشید آسیبی اصلانمیبینید.. برو تو یه اتاقی ک مثلا ته خونتونه وپنجره نداره و صدا از توش نمیاد برو قشنگ بخواب آیت الکرسی صوتی یایه آهنگ آروم و ملایم بذار و به هیچی ام فکرکن چیزی تاصبح سحرنمونده

نمیترسم اگه گاهی دعامون بی اثر میشه،،،همیشه لحظه آخر خدا نزدیک‌تر میشه❤ 
1274
خوابم نمیبره از صدای طوفان😔احتمال زایمان زودرس دارم وقتی هم استرس میگیرم بچه محکم لگد میزنه همش حس ...

آب ولرم بخور،،،هیچ چیز قشنگتر از بچه تو نیست،،،باد بیاد سیل بیاد اون به دست تو خلق شده،پس بگو😂

1226

حتما یه آهنگ آروم پلی کن تاهم خودتو نینی آرامش بگیرین هم تاصدای باد رو نشنوی... یه اسفندم اگرمیتونی دودکن انرژی منفی و دورمیکنه خیلی

بچه ها کی قراره این سامانه از کشور بره بیرون؟امشب هوا خوب بود یهویی این باد شروع شد و شدید شد خیلی ا ...

انشالامیره تافردا یاپس فردا 

مامان نی نی بخواب ب فکر نی نی باش

نگران نباش ایت الکرسی بخون بخواب هیچ اتفاق بدی نمیوفته ان شاءالله

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
پوزش میخوام بگو نبود،،،بکپ بود

اخه خوابم نمیبره منتظرم صبح بشه هوا ارومتر بشه شاید خوابم برد😔همش فکر میکنم خانومایی که باردارن و توی سیل گیر کردن چی میشه اونایی که باید زایمان کنن بچه ها سالمندا خدا کمکشون کنه

1346